Závod: 500+1 kolo - Velká cena IS Brno
| |
---|
Stav | Výsledky |
Název | 500+1 kolo - Velká cena IS Brno |
Třída | |
Odvětví | DráhaJunioři - celkově Junioři 1. etapa Junioři 2. etapa Junioři 3. etapa Junioři 4. etapa Junioři 5. etapa Kadeti - celkově Kadeti 1. etapa Kadeti 2. etapa Kadeti 3. etapa Kadeti 4. etapa Kadeti 5. etapa Muži - celkově Muži 1. etapa Muži 2. etapa Muži 3. etapa Muži 4. etapa Muži 5. etapa Žáci - celkově Žáci. 1 etapa Žáci. 2 etapa Žáci. 3 etapa Žáci. 4 etapa Žáci. 5 etapa |
Datum startu | 21.05.2010 |
Datum konce | |
Uzávěrka přihlášek | |
Místo konání | |
Kraj | ČSC |
Pořadatel | |
Adresa pořadatele | |
PSČ | |
Kontaktní osoba | |
E-mail | favorit.brno@cbox.cz |
Telefon | |
Fax | |
Propozice | 27-04-10-12-50-23propozice_file500-1-elite.doc (1.04.2015) |
Vysledkový servis
Upravit Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Junioři - celkově
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
2 | František SISR | CCC SPRANDI POLKOWICE | |
3 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
5 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
6 | - - - | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
7 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
8 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
9 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
11 | Robin WAGNER | ASO DUKLA BRNO | |
12 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
14 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
17 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
19 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
20 | - - - | KČCL 1900 | |
21 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
22 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
24 | - - - | MRX TEAM BOŘITOV | |
26 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
28 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
Výsledky v kategorii Junioři 1. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
4 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
5 | - - - | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
6 | - - - | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
9 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
10 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
12 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
13 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
14 | Josef ČERNÝ | ELKOV AUTHOR cycling team | |
15 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
16 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
17 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
18 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
19 | Robin WAGNER | ASO DUKLA BRNO | |
20 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
21 | - - - | MRX TEAM BOŘITOV | |
22 | - - - | KČCL 1900 | |
23 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
24 | Jarmila MACHAČOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
28 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
30 | - - - | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | |
Výsledky v kategorii Junioři 2. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
9 | Josef ČERNÝ | ELKOV AUTHOR cycling team | |
10 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
12 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
13 | Robin WAGNER | ASO DUKLA BRNO | |
14 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
15 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
17 | Jarmila MACHAČOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
18 | - - - | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
19 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
20 | - - - | MRX TEAM BOŘITOV | |
21 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
22 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
23 | - - - | KČCL 1900 | |
24 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
26 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
27 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
28 | - - - | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | |
29 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
Výsledky v kategorii Junioři 3. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
6 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
7 | Josef ČERNÝ | ELKOV AUTHOR cycling team | |
9 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
10 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | - - - | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
12 | Robin WAGNER | ASO DUKLA BRNO | |
13 | - - - | KČCL 1900 | |
14 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
15 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
16 | - - - | MRX TEAM BOŘITOV | |
17 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
18 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
19 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
20 | Jarmila MACHAČOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
26 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
27 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
28 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
30 | - - - | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | |
31 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
Výsledky v kategorii Junioři 4. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
3 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
4 | - - - | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
6 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
7 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
10 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
12 | Robin WAGNER | ASO DUKLA BRNO | |
13 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
14 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
16 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
17 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
18 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
19 | - - - | KČCL 1900 | |
21 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
22 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
23 | - - - | MRX TEAM BOŘITOV | |
24 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
27 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
Výsledky v kategorii Junioři 5. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
2 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
6 | - - - | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
7 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
9 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
10 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | Robin WAGNER | ASO DUKLA BRNO | |
12 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
15 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
16 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
17 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
18 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
19 | - - - | MRX TEAM BOŘITOV | |
20 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
21 | - - - | KČCL 1900 | |
26 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
28 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
Výsledky v kategorii Muži 1. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Marek MIXA | TJ KOVO PRAHA | |
3 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
6 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
7 | Jiří HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
8 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
9 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
12 | Michal MRÁČEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
16 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
17 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
18 | - - - | CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY | |
19 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
22 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
23 | Lubomír VOJTA | ASO DUKLA BRNO | |
24 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
31 | - - - | YOGI RACING OSTRAVA | |
32 | - - - | STEVENS Znojmo | |
34 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
40 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
42 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
Výsledky v kategorii Muži 2. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Jiří HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
5 | Marek MIXA | TJ KOVO PRAHA | |
7 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
12 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
14 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
19 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
21 | Lubomír VOJTA | ASO DUKLA BRNO | |
25 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
27 | - - - | STEVENS Znojmo | |
29 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
30 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
31 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
36 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
39 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
40 | Michal MRÁČEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
41 | - - - | YOGI RACING OSTRAVA | |
Výsledky v kategorii Muži 3. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
2 | Marek MIXA | TJ KOVO PRAHA | |
6 | Michal MRÁČEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
9 | Lubomír VOJTA | ASO DUKLA BRNO | |
10 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
13 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
19 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
20 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
21 | Jiří HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
22 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
23 | - - - | STEVENS Znojmo | |
24 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
25 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
26 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
27 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
28 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
29 | - - - | YOGI RACING OSTRAVA | |
31 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
Výsledky v kategorii Muži - celkově
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Marek MIXA | TJ KOVO PRAHA | |
4 | Jiří HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
8 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
10 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
12 | Michal MRÁČEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
16 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
17 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
20 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
21 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
23 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
26 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
27 | - - - | STEVENS Znojmo | |
31 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
Výsledky v kategorii Muži 4. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
3 | Marek MIXA | TJ KOVO PRAHA | |
6 | Jiří HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
11 | Michal MRÁČEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
13 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
15 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
16 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
19 | - - - | STEVENS Znojmo | |
20 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
21 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
22 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
24 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
26 | - - - | YOGI RACING OSTRAVA | |
27 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
28 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
Výsledky v kategorii Muži 5. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Jiří HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
8 | Marek MIXA | TJ KOVO PRAHA | |
11 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
16 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
18 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
20 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
21 | Michal MRÁČEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
23 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
24 | - - - | STEVENS Znojmo | |
25 | - - - | YOGI RACING OSTRAVA | |
27 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
28 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
Výsledky v kategorii Kadeti 1. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
5 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
9 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
10 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
11 | - - - | CK Příbram | |
12 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
13 | Šimon ADÁMEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
15 | Ivo KOBLASA | TJ FAVORIT BRNO | |
16 | - - - | SPASTIC HANDICAP | |
19 | - - - | DUKLA PRAHA | |
21 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
22 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
23 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
24 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
25 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
26 | Matouš GRAMBLIČKA | CT WEBER | |
27 | Nicolas PIETRULA | TEAM DUKLA PRAHA | |
28 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
29 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
30 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
31 | - - - | BIKE TRIATLON MORKOVICE | |
Výsledky v kategorii Kadeti 2. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
2 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
5 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
11 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
12 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
13 | - - - | CK Příbram | |
14 | Ivo KOBLASA | TJ FAVORIT BRNO | |
15 | - - - | SPASTIC HANDICAP | |
18 | - - - | DUKLA PRAHA | |
19 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
20 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
21 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
22 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
23 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
24 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
25 | Matouš GRAMBLIČKA | CT WEBER | |
26 | Nicolas PIETRULA | TEAM DUKLA PRAHA | |
27 | Šimon ADÁMEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
28 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
29 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
30 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
31 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
32 | - - - | BIKE TRIATLON MORKOVICE | |
Výsledky v kategorii Kadeti 3. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | BIKE TRIATLON MORKOVICE | |
3 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
9 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
11 | - - - | CK Příbram | |
12 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
14 | Ivo KOBLASA | TJ FAVORIT BRNO | |
15 | - - - | SPASTIC HANDICAP | |
16 | - - - | DUKLA PRAHA | |
17 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
18 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
19 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
20 | Šimon ADÁMEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
21 | - - - | BIKE TRIATLON MORKOVICE | |
22 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
23 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
24 | Matouš GRAMBLIČKA | CT WEBER | |
25 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
26 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
29 | Nicolas PIETRULA | TEAM DUKLA PRAHA | |
30 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
31 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
Výsledky v kategorii Žáci - celkově
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | DUKLA PRAHA | |
3 | Jiří FANTA | ASO DUKLA BRNO | |
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
5 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
12 | - - - | DUKLA PRAHA | |
13 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
14 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
15 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
16 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
17 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
18 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
19 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
21 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
22 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
23 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
24 | - - - | DUKLA PRAHA | |
25 | Kristýna MRÁČKOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
26 | - - - | SK ZŠ HOSTIVAŘ | |
27 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
Výsledky v kategorii Žáci. 1 etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | DUKLA PRAHA | |
2 | Jiří FANTA | ASO DUKLA BRNO | |
5 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
6 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
9 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
10 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
12 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
13 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
14 | - - - | DUKLA PRAHA | |
15 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
16 | - - - | DUKLA PRAHA | |
17 | - - - | DUKLA PRAHA | |
19 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
20 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
21 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
22 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
23 | Kristýna MRÁČKOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
24 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
25 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
26 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
29 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
30 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
32 | - - - | SK ZŠ HOSTIVAŘ | |
Výsledky v kategorii Žáci. 2 etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | DUKLA PRAHA | |
4 | Jiří FANTA | ASO DUKLA BRNO | |
5 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
6 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
7 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
9 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
11 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
12 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
13 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
14 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
15 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
16 | - - - | DUKLA PRAHA | |
17 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
18 | - - - | DUKLA PRAHA | |
19 | - - - | DUKLA PRAHA | |
21 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
22 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
23 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
24 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
25 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
26 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
28 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
30 | - - - | SK ZŠ HOSTIVAŘ | |
Výsledky v kategorii Žáci. 3 etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | DUKLA PRAHA | |
3 | Jiří FANTA | ASO DUKLA BRNO | |
4 | - - - | DUKLA PRAHA | |
5 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
7 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
9 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
10 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
11 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
12 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
13 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
14 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
15 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
16 | - - - | DUKLA PRAHA | |
18 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
19 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
20 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
21 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
22 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
24 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
26 | - - - | SK ZŠ HOSTIVAŘ | |
Výsledky v kategorii Žáci. 4 etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | DUKLA PRAHA | |
3 | Jiří FANTA | ASO DUKLA BRNO | |
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
5 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
9 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
10 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
12 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
13 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
14 | - - - | DUKLA PRAHA | |
15 | - - - | DUKLA PRAHA | |
17 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
18 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
19 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
20 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
21 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
22 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
25 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
27 | - - - | SK ZŠ HOSTIVAŘ | |
Výsledky v kategorii Žáci. 5 etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | DUKLA PRAHA | |
2 | Jiří FANTA | ASO DUKLA BRNO | |
3 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
7 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
10 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
11 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
12 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
13 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
14 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
15 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
16 | - - - | DUKLA PRAHA | |
17 | - - - | DUKLA PRAHA | |
18 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
19 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
20 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
21 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
24 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
26 | - - - | SK ZŠ HOSTIVAŘ | |
Výsledky v kategorii Kadeti - celkově
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
3 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
5 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
10 | - - - | CK Příbram | |
11 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
12 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
14 | - - - | DUKLA PRAHA | |
15 | Šimon ADÁMEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
16 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
17 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
18 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
19 | Ivo KOBLASA | TJ FAVORIT BRNO | |
21 | Matouš GRAMBLIČKA | CT WEBER | |
22 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
23 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
25 | Nicolas PIETRULA | TEAM DUKLA PRAHA | |
26 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
27 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
Výsledky v kategorii Kadeti 4. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
3 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
7 | Šimon ADÁMEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
8 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
9 | - - - | DUKLA PRAHA | |
10 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
11 | - - - | CK Příbram | |
13 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
14 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
16 | Ivo KOBLASA | TJ FAVORIT BRNO | |
17 | - - - | SPASTIC HANDICAP | |
20 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
21 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
22 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
23 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
24 | Matouš GRAMBLIČKA | CT WEBER | |
25 | Nicolas PIETRULA | TEAM DUKLA PRAHA | |
26 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
28 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
29 | - - - | BIKE TRIATLON MORKOVICE | |
Výsledky v kategorii Kadeti 5. etapa
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | BIKE TRIATLON MORKOVICE | |
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
5 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
10 | - - - | CK Příbram | |
11 | - - - | DUKLA PRAHA | |
12 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
13 | Ivo KOBLASA | TJ FAVORIT BRNO | |
16 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
18 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
19 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
20 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
21 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
22 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
23 | Matouš GRAMBLIČKA | CT WEBER | |
24 | Nicolas PIETRULA | TEAM DUKLA PRAHA | |
25 | Šimon ADÁMEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
26 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
27 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
28 | - - - | BIKE TRIATLON MORKOVICE | |
|
Závodník | UCI ID | Oddíl |
---|
- - - | 10013182078 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10005920822 | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM |
- - - | 10005462191 | CK SLAVOJ TEREZÍN |
- - - | 10046497033 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10047965672 | ASO DUKLA BRNO |
- - - | 10047915657 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
Ivo KOBLASA | 10008500517 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10006903451 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10046363253 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10006891024 | ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
- - - | 10009435656 | AC SPARTA PRAHA |
- - - | 10005864642 | TEAM DUKLA PRAHA |
Jiří HOCHMANN | 10003096304 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10008707348 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10006601034 | ASO DUKLA BRNO |
- - - | 10048132188 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
Kristýna MRÁČKOVÁ | 10010176896 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
Lubomír VOJTA | 10005456535 | ASO DUKLA BRNO |
- - - | 10011976349 | SPASTIC HANDICAP |
Marek MIXA | 10003097617 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10002279985 | |
- - - | 10006600933 | ASO DUKLA BRNO |
Martin ŠMÍDA | 10010770822 | TUFO PARDUS Prostějov |
Michal MRÁČEK | 10006903653 | TEAM DUKLA PRAHA |
- - - | 10007292764 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10007294582 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10007240022 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10002855016 | TEAM DUKLA PRAHA |
Robin WAGNER | 10007294683 | Akademie dráhové cyklistiky |
- - - | 10006498879 | TEAM DUKLA PRAHA |
- - - | 10013182179 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10004607985 | CK DACOM PHARMA KYJOV |
- - - | 10008974908 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10007074415 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10046446715 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |