Závod: GIANT LIGA 2022

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2022
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Masters
U23
Ženy
Datum startu10.05.2022
Datum konce10.05.2022
Uzávěrka přihlášek8.05.2022
Místo konánísportovní areál Rapid Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

10.05.2022 výsledky GIANT LIGA 2022 Grand Prix CUBE.pdf (11.05.2022)

Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
David ANDRLE10023504090Israel - Premier Tech
Dominik HORÁK10047403173PROOFY cycling team
Jan BRŇÁK10015836242LAWI Stars - GIANT
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Pavel KELEMEN10006422895REXONIX KOVO PRAHA
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Ronald LIGTENBERG10022770328 
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Adam READE10106268130ACS DEVELOPMENT
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Adéla ŠMÍDOVÁ10053920058Training&Food
Daniel SOUKUP10104518187DUKLA PRAHA
Jakub ŠMÍD10053919856Training&Food
Jan GROSS10053920563BIKE TEAM STUPNO
Josef VLK10081186960Roman Kreuziger Cycling Academy
Lucie VEITOVÁ10114815244BIKE TEAM STUPNO
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900ACS DEVELOPMENT
Petr STEHLÍK10004125211CANYON SIDI MTB TEAM
Lukáš TOMAN10013478738Carla.kupkolo.cz
Adam KLICMAN10093319539CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CTW CYCLING
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CTW CYCLING
Pavel LUKEŠ10048031552CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Petr ZIKMUND10093333279CTW CYCLING
Radek KOBLIC10014153593CTW CYCLING
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
Jan ŠUBRT10058808454BIKE CLUB KLATOVY
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr FLORIÁN10129208125CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844Training&Food
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Vojtěch JAROLÍM10097458712CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Radim NÁVRAT10047434903CYKLOSERVEX
Jaroslav RENDL10047392160Dexter Cycling
Martin VODÁK10047135920Integray L27 Cycling Team
Jakub MACHÁT10116807885KC SLAVIA PRAHA
Jakub MAYER10092783817ACS DEVELOPMENT
Jiří HLEDÍK10062415440KC SLAVIA PRAHA
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michael SOMR10015108237LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Vít MUŽÍK10047170373LAWI Stars - GIANT
Daniel HOVORKA10095276717GREENY Cycling Club
Radim HLŮŽEK10095719176 
Lukáš VÁCLAVÍK10097148615MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Jan DAŇKO10106114546SportRaces Cycling Team
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Ondra ŠEJSTAL10104420278UCC
Tomáš KONOPÁSEK10097458611UCC
Michal GREGUŠ10106500324SWEEP FACTORY TEAM
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563 
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174Team Skyline - Cadence
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Patricie SRNSKÁ10047392968TEAM DUKLA PRAHA
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Václav ŠŇUPÁREK10015771978 
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Martin ČEPEK10047235647ČSC Praha
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551MERIDA BIKE RANCH TEAM
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov
David JANUŠKA10125292254UNLIMITED KM TRADING CZ