Závod: GIANT LIGA 2022

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2022
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Masters
U23
Ženy
Datum startu24.05.2022
Datum konce24.05.2022
Uzávěrka přihlášek22.05.2022
Místo konánísportovní areál Rapid Plzeň
KrajPlzeňský
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

24.05.2022 výsledková-listina-giant-liga-2022.pdf (25.05.2022)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam READE10106268130Akademie cyklistických sportů
Vladimír KROC10047418533Roman Kreuziger Cycling Academy
Adéla ŠMÍDOVÁ10053920058AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel SOUKUP10104518187AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub ŠMÍD10053919856AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub ŠVANDRLÍK10096874789AUTHOR TEAM STUPNO
Jan GROSS10053920563AUTHOR TEAM STUPNO
Josef VLK10081186960AUTHOR TEAM STUPNO
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900AUTHOR TEAM STUPNO
Ondřej SOMMR10114814638AUTHOR TEAM STUPNO
Patrik ŠKOPEK10126950853AUTHOR TEAM STUPNO
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Barbora JEŘÁBKOVÁ10084771819BRILON RACING TEAM MB
Petr STEHLÍK10004125211CANYON NORTHWAVE MTB TEAM
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10062248116CYKLO ATOM
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr FLORIÁN10129208125CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844CYKLO ATOM
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Vojtěch JAROLÍM10097458712CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Radim NÁVRAT10047434903CYKLOSERVEX
Daniel HORÁK10003762671dhCYCLING Team
Tomáš KUDLÁK10093458773GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Martin BOUBAL10002832481Hello CTW
Matouš GRAMBLIČKA10012849753Hello CTW
Oldřich NOVOTNÝ10013112663Hello CTW
Pavel LUKEŠ10048031552Hello CTW
Petr ZIKMUND10093333279Hello CTW
Radek KOBLIC10014153593Hello CTW
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Jakub MACHÁT10116807885KC SLAVIA PRAHA
Jakub MAYER10092783817KC SLAVIA PRAHA
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michael SOMR10015108237LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Daniel KOUBA10081498269MS BIKE ACADEMY RACING
David VÁCLAV10128144155MS BIKE ACADEMY RACING
Luboš JEDLIČKA10055860462MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Milan SPĚŠNÝ10002060222MS BIKE ACADEMY RACING
Radek VESELÝ10106543366MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš VÁCLAVÍK10097148615MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jan BRYXI10047360434RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub KUBIAS10047222513Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Petr HLADÍK10093680560Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr KUBIAS10004607884Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan SUCHÝ10130013427SK PETŘÍN PLZEŇ
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Michal GREGUŠ10106500324SWEEP FACTORY TEAM
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563 
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
Daniel MLEJNEK10046427416 
Denis RUGOVAC10007503336 
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174 
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059TEAM DUKLA PRAHA
Jakub KUBA10047334768TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244 
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871 
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Milan KADLEC10047431263 
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648 
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518TEAM DUKLA PRAHA
Patricie SRNSKÁ10047392968TEAM DUKLA PRAHA
Petr FIALA10009386550 
Petr VÁVRA10048001139 
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Václav ŠŇUPÁREK10015771978 
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID
Martin VODÁK10047135920Xeelo cycling team
Tomáš DUDEK10005715607Xeelo cycling team