Závod: GIANT LIGA 2022

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2022
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Masters
U23
Ženy
Datum startu7.06.2022
Datum konce7.06.2022
Uzávěrka přihlášek5.06.2022
Místo konánísportovní areál Rapid Plzeň
KrajPlzeňský
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07.06.2022 výsledky-listina-giant-liga-2022.pdf (9.06.2022)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Antonín HONSA10047369124LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
David ANDRLE10023504090Israel - Premier Tech
Dominik HORÁK10047403173PROOFY cycling team
Jan BRŇÁK10015836242LAWI Stars - GIANT
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Pavel KELEMEN10006422895REXONIX KOVO PRAHA
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Ronald LIGTENBERG10022770328 
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Adéla ŠMÍDOVÁ10053920058Training&Food
Jakub ŠVANDRLÍK10096874789BIKE CLUB KLATOVY
Jan GROSS10053920563BIKE TEAM STUPNO
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900ACS DEVELOPMENT
Ondřej SOMMR10114814638BIKE TEAM STUPNO
Petr STEHLÍK10004125211CANYON SIDI MTB TEAM
Lukáš TOMAN10013478738Carla.kupkolo.cz
Karel VLK10081497259PROOFY cycling team
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Adam KLICMAN10093319539CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Marek VOLF10005500385Logport cycling team
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
Alan VANĚK10062248116CYKLO ATOM
Jan ŠUBRT10058808454BIKE CLUB KLATOVY
Marta ŠTOLCPARTOVÁ10129022007CYKLO ATOM
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr FLORIÁN10129208125CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844Training&Food
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Vojtěch JAROLÍM10097458712CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Radim NÁVRAT10047434903CYKLOSERVEX
Daniel HORÁK10003762671dhCYCLING Team
Jan RAJCHART10008820213BIKE TEAM STUPNO
Martin VODÁK10047135920Integray L27 Cycling Team
Tomáš DUDEK10005715607Integray L27 Cycling Team
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub MACHÁT10116807885KC SLAVIA PRAHA
Jakub MAYER10092783817ACS DEVELOPMENT
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michael SOMR10015108237LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Vít MUŽÍK10047170373LAWI Stars - GIANT
Lukáš VÁCLAVÍK10097148615MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Jan SUCHÝ10130013427SK PETŘÍN PLZEŇ
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563 
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174Team Skyline - Cadence
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan VONEŠ10047303244TUFO PARDUS Prostějov
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Václav ŠŇUPÁREK10015771978 
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551MERIDA BIKE RANCH TEAM