Závod: GIANT LIGA 2022

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2022
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Masters
U23
Ženy
Datum startu13.09.2022
Datum konce13.09.2022
Uzávěrka přihlášek11.09.2022
Místo konánísportovní areál Rapid Plzeň
KrajPlzeňský
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

13.09.2022 výsledková-listina-giant-liga-2022.pdf (15.09.2022)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Dominik HORÁK10047403173PROOFY cycling team
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Pavel KELEMEN10006422895REXONIX KOVO PRAHA
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Adéla ŠMÍDOVÁ10053920058Training&Food
Jakub ŠVANDRLÍK10096874789AC SPARTA PRAHA
Jan GROSS10053920563BIKE TEAM STUPNO
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900ACS DEVELOPMENT
Ondřej SOMMR10114814638BIKE TEAM STUPNO
Karel VLK10081497259PROOFY cycling team
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CTW CYCLING
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CTW CYCLING
Pavel LUKEŠ10048031552CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Petr ZIKMUND10093333279CTW CYCLING
Radek KOBLIC10014153593CTW CYCLING
Jan ŠUBRT10058808454BIKE CLUB KLATOVY
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr FLORIÁN10129208125CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844Training&Food
Vojtěch JAROLÍM10097458712CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Jaroslav RENDL10047392160Dexter Cycling
Jakub MACHÁT10116807885KC SLAVIA PRAHA
Jakub MAYER10092783817ACS DEVELOPMENT
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michael SOMR10015108237LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Vít MUŽÍK10047170373LAWI Stars - GIANT
Lukáš VÁCLAVÍK10097148615MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Daniel MACHALA10047651333RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jaroslav ŘEHÁČEK10117827294 
Martin NERUDA10120088408RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Michael RUML10127666027 
Michal ŠMAHEL10083703809RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej VÍT10117553775 
Petr SUCHÝ10117828914RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub KUBIAS10047222513Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Petr KUBIAS10004607884Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Jan SUCHÝ10130013427SK PETŘÍN PLZEŇ
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Jan KADANĚ10130609167UNLIMITED KM TRADING CZ
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TJ FAVORIT BRNO
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174Team Skyline - Cadence
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan VONEŠ10047303244TUFO PARDUS Prostějov
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA