Závod: ČP dráha - Třebešín

  
StavVýsledky
NázevČP dráha - Třebešín
Odvětví
Dráha
Junioři - 1km
Junioři - 3km
Junioři - bodovací závod - 160 kol
Junioři - bodovací závod dvojic - 200 kol
Junioři - OH Sprint
Junioři - sprint finále
Kadeti - 2km
Kadeti - 500m
Kadeti - bodovací závod - 120 kol
Kadeti - bodovací závod dvojic - 160 kol
Kadeti - OH Sprint
Kadeti - sprint finále
Kadetky - OH Sprint
Kadetky 2km
Žáci - 2km
Žáci - 500m
Žáci - bodovací závod - 60 kol
Žáci - OH Sprint
Žáci - sprint finále
Žákyně 2km
Žákyně 500m
Žákyně sprint
Žákyně, kadetky - bodovací závod - 50 kol
Ženy - 3km
Ženy - OH Sprint
Datum startu14.05.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice0514_CP_Trebesin.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

17-05-10-18-00-22motol2.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Kadeti - sprint finále
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12David SOJKAASO DUKLA BRNO 
13Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
15- - -TJ UNIČOV 
16- - -TEAM LOUNY 
17Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
18Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -UNIQA JIHLAVA 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
24- - -MRX TEAM BOŘITOV 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - OH Sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -UNIQA JIHLAVA 
4- - -TJ UNIČOV 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7David SOJKAASO DUKLA BRNO 
8Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
8Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
6Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
9David SOJKAASO DUKLA BRNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -MRX TEAM BOŘITOV 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
14Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
20- - -TEAM LOUNY 
21- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
22- - -TJ UNIČOV 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -UNIQA JIHLAVA 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Kadeti - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ UNIČOV 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
8Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
9Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
13- - -MRX TEAM BOŘITOV 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
17- - -TEAM LOUNY 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
22- - -UNIQA JIHLAVA 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint finále
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři - OH Sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací závod - 160 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
5Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací závod dvojic - 200 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
5Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
7Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací závod dvojic - 160 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací závod - 120 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM LOUNY 
9Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
13Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint finále
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -FSC Racing Team Brno 
13Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
22- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
23Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - OH Sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -FSC Racing Team Brno 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
6Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -FSC Racing Team Brno 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
24Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací závod - 60 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -FSC Racing Team Brno 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Žáci - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -FSC Racing Team Brno 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadetky - OH Sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadetky 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Žákyně, kadetky - bodovací závod - 50 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žákyně sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žákyně 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žákyně 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Ženy - OH Sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Ženy - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10047769046KOVO PRAHA
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
David SOJKA10008950858ASO DUKLA BRNO
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10008182134BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10046834008KOVO PRAHA
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan KUČERA10007845361BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš CIKÁNEK10010684431BIKROSCLUB ŘEPY
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
Matěj BOHUSLÁVEK10009903983BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10011372323KOVO PRAHA
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046643341KOVO PRAHA
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10046878767BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046834412DUKLA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10008706641KOVO PRAHA
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012051424KČCL 1900
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.