Závod: Etapový 23.ročník Mléčný závod Louny

  
StavVýsledky
NázevEtapový 23.ročník Mléčný závod Louny
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS + JUNIORKY - ŽENY 2 etapa
KADETI / CADETS + JUNIORKY 1 etapa
KADETI / CADETS + JUNIORKY Celkově
KADETI / CADETS 4. etapa
Kadeti 3. etapa
Datum startu9.07.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailstadionlouny@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1278041490-propozice-etapov-23.ronk-mln-zvod-louny.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

13-07-10-23-51-52Výsledky_MZ_2010.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI / CADETS + JUNIORKY 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
12Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
28Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
28- - -PRODOLI RACING TEAM 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -NAC PARDUBICE 
28- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
28- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -EX 23 SARONI factory team 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -TJ UNIČOV 
42Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
44- - -SK CYKLOSPORT KERN 
47Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
48- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
51- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
52- - -CK Příbram 
53- - -TEAM LOUNY 
57- - -DUKLA PRAHA 
58- - -TJ STADION LOUNY 
60Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
61- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
62- - -MRX TEAM BOŘITOV 
64- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
66- - -MORAVEC Team 
68Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
69- - -Cyklo Bendl 
70- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
71Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
72- - -TJ FAVORIT BRNO 
73- - -SKP DUHA Lanškroun 
74- - -DUKLA PRAHA 
75Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
76- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
77- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
78- - -AC SPARTA PRAHA 
79- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
80- - -CK MTB Maraton 
81- - -TJ STADION LOUNY 
85- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
86- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
87- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
88- - -EX 23 SARONI factory team 
89- - -CYKLOTRENINK.COM 
90- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
92- - -CT WEBER 
94- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS + JUNIORKY - ŽENY 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -TJ UNIČOV 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -CT WEBER 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
28Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -NAC PARDUBICE 
33- - -DUKLA PRAHA 
34- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
35- - -TJ KOVO PRAHA 
38- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
42- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
44Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
47Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
50- - -TJ FAVORIT BRNO 
52Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
56- - -TEAM LOUNY 
57- - -EX 23 SARONI factory team 
58Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
59- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
61- - -CK Příbram 
62- - -TJ STADION LOUNY 
63- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
64- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
67- - -Cyklo Bendl 
69- - -PRODOLI RACING TEAM 
70- - -CK MTB Maraton 
72- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
73- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
75- - -SKP DUHA Lanškroun 
76- - -CYKLOTRENINK.COM 
77- - -MORAVEC Team 
78- - -EX 23 SARONI factory team 
79- - -DUKLA PRAHA 
82- - -SK CYKLOSPORT KERN 
83- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
86- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
87- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
88- - -TJ STADION LOUNY 
89- - -AC SPARTA PRAHA 
90- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
91- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
93- - -MRX TEAM BOŘITOV 
94- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CT WEBER 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
13- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
39- - -PRODOLI RACING TEAM 
39- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
39- - -TJ KOVO PRAHA 
39Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
39- - -TJ STADION LOUNY 
39- - -CK MTB Maraton 
39- - -DUKLA PRAHA 
39- - -SKP DUHA Lanškroun 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
39- - -SK CYKLOSPORT KERN 
39- - -TEAM LOUNY 
39Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39- - -NAC PARDUBICE 
39- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
39- - -EX 23 SARONI factory team 
39- - -EX 23 SARONI factory team 
39- - -CK Příbram 
39- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
62Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
63Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
64- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
68- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
69- - -MORAVEC Team 
72- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
73Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
74- - -CYKLOTRENINK.COM 
75- - -Cyklo Bendl 
78- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
81Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
82Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
83- - -TJ UNIČOV 
84- - -AC SPARTA PRAHA 
85- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
86- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
87- - -DUKLA PRAHA 
88- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
89- - -TJ STADION LOUNY 
91- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
92- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS 4. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -EX 23 SARONI factory team 
12Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
14- - -NAC PARDUBICE 
15Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -SK CYKLOSPORT KERN 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
27- - -CT WEBER 
28- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
33- - -TJ KOVO PRAHA 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -SKP DUHA Lanškroun 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
43Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
44- - -DUKLA PRAHA 
45- - -EX 23 SARONI factory team 
48- - -TEAM LOUNY 
53Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
54- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
56- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
57- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
59- - -CK Příbram 
61Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
63- - -MORAVEC Team 
64Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
66- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
68- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
70- - -TJ STADION LOUNY 
71- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
72- - -Cyklo Bendl 
73- - -CK MTB Maraton 
74Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
75- - -CYKLOTRENINK.COM 
76- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
77- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
78- - -PRODOLI RACING TEAM 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS + JUNIORKY Celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
10Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -NAC PARDUBICE 
20Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
26- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
33- - -EX 23 SARONI factory team 
36- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
40- - -SK CYKLOSPORT KERN 
41Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
42- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
43- - -DUKLA PRAHA 
45- - -TEAM LOUNY 
47- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
49Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
50- - -CK Příbram 
52Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
53- - -CT WEBER 
55- - -TJ FAVORIT BRNO 
56- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
57- - -SKP DUHA Lanškroun 
58Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
64- - -MORAVEC Team 
65Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
66- - -PRODOLI RACING TEAM 
67- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
68- - -TJ STADION LOUNY 
70- - -Cyklo Bendl 
72- - -CK MTB Maraton 
73- - -CYKLOTRENINK.COM 
74- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
75Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
76- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
77- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
78- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046526941RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10046834008KOVO PRAHA
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047967389Cyklo Bendl
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046723264BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10048171796EX 23 SARONI factory team
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046493494RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10007149890RAJEC 100% TREK
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA