Závod: Otevřené Mistrovství Plzeňského kraje MČR Masters

  
StavVýsledky
NázevOtevřené Mistrovství Plzeňského kraje MČR Masters
TřídaN
Odvětví
Cyklokros
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu28.10.2022
Datum konce28.10.2022
Uzávěrka přihlášek25.10.2022
Místo konáníŠkodaLand Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelSpolek Chodov z.s.
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaJosef Soukup
E-mailspolekchodov@seznam.cz
Telefon777130258
Fax 
PropozicePlzeň.doc (21.09.2022)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Hana SCHWANOVÁ10094892252ACS DRAK VRBNO
Miroslav SCHWAN10094892151ACS DRAK VRBNO
Ivan ŠÍPAL10046312026ALLTRAINING.CZ
Adéla PAŘÍKOVÁ10106086658BRILON RACING TEAM MB
Babeta KOLÁŘOVÁ10084664715AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub POPOVIČ10106086557AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub ŘÍMAN10023478933Pierre Baguette cycling
Jonáš Pavel BREDLER10054142249LAWI junior team
Josef VINŠ10108133156AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karolína FRYDRYCHOVÁ10084753530AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Oliver LODR10120263412AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Ondřej PODHAISKÝ10084906407AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Jindřich KOHOUT10106071096BIKE puzzle team
Tomáš JANŮ10054458915BIKE puzzle team
Václav ŠPERL10047464912BIKE puzzle team
Daniel SOUKUP10104518187DUKLA PRAHA
Jiří BRETŠNAJDR10047256259BIKE TEAM STUPNO
Lucie GROHOVÁ10066586036TEAM DUKLA PRAHA
Matěj STANKE10104518389BIKE TEAM STUPNO
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900ACS DEVELOPMENT
Ondřej SOMMR10114814638BIKE TEAM STUPNO
Patrik Václav ŠKOPEK10126950853BIKE TEAM STUPNO
Petr CHRZ10047418432BIKE TEAM STUPNO
Adam KMENT10107315326BRILON RACING TEAM MB
Adéla STRÁNSKÁ10084771617BRILON RACING TEAM MB
Antonín JOHN10093382486BRILON RACING TEAM MB
Eduard JOHN10106421108BRILON RACING TEAM MB
František HLADÍK10106764042BRILON RACING TEAM MB
Jan FARA10117896713BRILON RACING TEAM MB
Karel BARTOŠ10097640079SportRaces Cycling Team
Martina VÁCLAVŮ10079562111 
Robert LANG10117894386BRILON RACING TEAM MB
Šimon KMENT10107315427BRILON RACING TEAM MB
Tomáš MEIER10085448088BRILON RACING TEAM MB
Václav MEIER10109769022BRILON RACING TEAM MB
Veronika SEDLÁČKOVÁ10046808645BRILON RACING TEAM MB
Lukáš DOBRÝ10047410651SportRaces Cycling Team
Petr DOBRÝ10002609987CANYON SIDI MTB TEAM
Barbara SYSLOVÁ10093327421ČEZ Cyklo Team Tábor
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
David UHER10093181113ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema KŘIVÁNKOVÁ10120170553ČEZ Cyklo Team Tábor
Hana KOTLÍNOVÁ10093181214 
Jan JANOUT10093188587ČEZ Cyklo Team Tábor
Kryštof KREŠÁK10093204654ČEZ Cyklo Team Tábor
Libor ŠVEC10047439347 
Martin ŽENÍŠEK10046534318ČEZ Cyklo Team Tábor
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Simona RUSÍNOVÁ10117722618ČEZ Cyklo Team Tábor
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Václav JANOUT10105528203ČEZ Cyklo Team Tábor
Ivana JAKLOVÁ10047377713CK HOBBY Bohumín
Jiří JAKL10047377814ACS DRAK VRBNO
Adam HRDINA10115110183CK Jihočeské naděje
Karel VLK10081497259PROOFY cycling team
Anna REKOVÁ10118282487CK LOKO Rakovník
Ivo RYBÁŘ10127549223CK LOKO Rakovník
Kryštof RYBÁŘ10127550233CK LOKO Rakovník
Ondřej DOBRÝ10133449348CK LOKO Rakovník
Radim DOBRÝ10118282386CK LOKO Rakovník
Antonie CERMANOVÁ10097999989TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Ivo STRNAD10056597763CK Omlazení.cz
Libor MIŠKOVSKÝ10047369326CSC-KLUB
Petr HOLAN10093333380CTW CYCLING
Petr ZIKMUND10093333279CTW CYCLING
Radek KOBLIC10014153593CTW CYCLING
Tomáš KRAUS10047422977ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan ŠUBRT10058808454BIKE CLUB KLATOVY
Libor ZAVADIL10067815714CYKLO ATOM
Radomír MATOUŠÍK10047345983CYKLO ATOM
Štěpán VENC10132975462CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844Training&Food
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Vojtěch JAROLÍM10097458712CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Josef SCHEJBAL10066349293Cyklo Bendl
Zdeněk KUKULA10068796626CYKLO TEAM KOLARNA
Adam Jaroslav ŽITNÝ10093077746CYKLOSTAR Pirelli
Ondřej ZELENÝ10004335678DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
Daniel RUBEŠ10047442882ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Dominik HŘEBEJK10059744910EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Eva DRHOVÁ10105769588EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
František HOJKA10047374073EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Hana JUROVÁ10079350226EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Jan SLAVÍČEK10004177448EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Jiří MATOULEK10106279143SportRaces Cycling Team
Marek KLVAŇ10093196267EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Martin MEJSTŘÍK10047450764EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Martin ŘEHÁK10006679745EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Matouš VANKA10085326032EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Mikuláš KLVAŇ10092525957EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Nikola VÁGNEROVÁ10119566426EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Patrik ČERNÝ10047308803EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Petr KNIHA10054141239LAWI junior team
Richard SEVERYN10079906257EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Robert HULA10023503989Integray L27 Cycling Team
Sára SLAVÍČKOVÁ10108403039EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Stanislav BENDA10115971362EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Vít LISÝ10078223915EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Zdeněk ORNER10047594850FORCE KCK ZLÍN
Petra KRTIČKOVÁ10011933004HSK cycling team
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
Viktorie NOVÁKOVÁ10122235643KC HLINSKO
Vojtěch VODRÁŽKA10105464343KC HLINSKO
Jan RADA10002010813KC KUTNÁ HORA
Pavel LINET10002128324KL SPORT MOST
Barbora REJCHOVÁ10091569903kola-bbm.cz
Linda RABOCHOVÁ10115083410kola-bbm.cz
Lucie MITRYCHOVÁ10067451255kola-bbm.cz
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Ondřej ŠVARC10115083915kola-bbm.cz
Tereza SVOBODOVÁ10115084016kola-bbm.cz
Vojtěch HURDA10078848452kola-bbm.cz
Michal DVOŘÁK10128403833Integray L27 Cycling Team
Jiří MANDAUS10047041647LAPIERRE PLZEŇ
Michal BYSTŘICKÝ10133841186LAPIERRE PLZEŇ
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515LAWI junior team
Filip BOUZEK10112852612LAWI junior team
Jan LUBAS10107402626LAWI junior team
Josef MELICHAR10085081209LAWI junior team
Matěj HAVEL10085962794LAWI junior team
Matyáš MIKLOŠÍN10108091326SportRaces Cycling Team
Matyáš PODZIMEK10094661977LAWI junior team
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Václav KRATOCHVÍL10046491878CYKLOSTAR Pirelli
Vítek BRADNA10106214172LAWI junior team
Vlastimil HORYNA10079785009SportRaces Cycling Team
Bohumil ZAVÍRAL10047657090LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Jan WIATR10097732231LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Jan KOLAJA10047497749LOKO TRUTNOV
Jiří MATOULEK10106279042LOKO TRUTNOV
Anna DOSTÁLOVÁ10047421866LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Barbora ŠÍSLOVÁ10093089365LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Berenika DRHOVÁ10060080770LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Filip BURSA10093087446LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Kryštof TICHÝ10094590643LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Lukáš JELÍNEK10115119479LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Michal VIKTORA10115119580LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Mikeš KRUMP10132876947LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Nela JŮNOVÁ10093089971LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Nicol HODINOVÁ10081225558LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Tadeáš TICHÝ10094590845LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Daniel KOUBA10081498269BIKE TEAM STUPNO
Filip ANDRLE10128143044MS BIKE ACADEMY RACING
Jan ZÝKA10106543467MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Natálie ŠTROFOVÁ10125547787MS BIKE ACADEMY RACING
Petr ČÁSLAVSKÝ10106542558MS BIKE ACADEMY RACING
Robin TOBRMAN10108091427MS BIKE ACADEMY RACING
Pavel STANĚK10121094174PRODOLI RACING TEAM
Marek BITTMAN10082374000REXONIX KOVO PRAHA
Milan LIBERTÍN10114215763REXONIX KOVO PRAHA
Radim PETRATUR10083873860REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš PÁV10092744815REXONIX KOVO PRAHA
Zdeněk ALBL10093981967REXONIX KOVO PRAHA
Václav NAXERA10047308496EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Miroslav MESTEK10065416982SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Jiří SEDLÁČEK10047490776Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Pavlína MARÁČKOVÁ10003913124Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Zdeněk ŽARLOK10047685584Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Adam PŘENOSIL10109885523SportRaces Cycling Team
Daniela HEZINOVÁ10090732467Doltcini - Watersley R+D Cycling Team
Marek PŘENOSIL10080874035SportRaces Cycling Team
Anežka BAŽANTOVÁ10063273686CYKLOSTAR Pirelli
Karel BURGERMEISTER10090808855CYKLOSTAR Pirelli
Kryštof BAŽANT10092752996CYKLOSTAR Pirelli
Lucie BURGERMEISTEROVÁ10063273484CYKLOSTAR Pirelli
Filip VOSÁHLO10120112252TJ STADION LOUNY
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Petr KALAUZ10106664315SportRaces Cycling Team
Prokop ŠENOLD10074034626TJ STADION LOUNY
Václav BOHÁČ10080866355ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Viktor DUCHEK10129257736TJ STADION LOUNY
Vojtěch BEČKA10047326280TJ STADION LOUNY
Miroslav PEK10047752878TO EUROPE - PEKSPORT
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551MERIDA BIKE RANCH TEAM
Filip NOVÁK10097731625CICLISTICA TREVIGLIESE
David HUSÁK10128794156VELO AKADEMIE KLADNO
Jáchym ZAZVONIL10099189049VELO AKADEMIE KLADNO
Michaela FROLÍKOVÁ10116428777VELO AKADEMIE KLADNO
Štěpán ZAZVONIL10099189756VELO AKADEMIE KLADNO
Václav FROLÍK10116430595VELO AKADEMIE KLADNO