Závod: STŘEDEČNÍ ZÁVODY MLÁDEŽE

  
StavVýsledky
NázevSTŘEDEČNÍ ZÁVODY MLÁDEŽE
Třída 
Odvětví
Dráha
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu9.11.2022
Datum konce9.11.2022
Uzávěrka přihlášek9.11.2022
Místo konání 
Kraj 
PořadatelSK ZŠ Hostivař
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice22 STŘEDEČNÍ ZÁVODY.pdf (27.10.2022)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

PP-2022-11-09 Vysledky.pdf (16.11.2022)

Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Martin VERNER10106543265BIKE TEAM STUPNO
Oscar PRÝCA10106542760MS BIKE ACADEMY RACING
Petr ČÁSLAVSKÝ10106542558MS BIKE ACADEMY RACING
Petr KILIAN10106542659MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš JANOVSKÝ10093318933REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš KUČVA10105703813MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš MACHAČ10106916212MS BIKE ACADEMY RACING
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174Team Skyline - Cadence
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Jan VONEŠ10047303244TUFO PARDUS Prostějov
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling