Závod: Haná Tour 2010

  
StavVýsledky
NázevHaná Tour 2010
Odvětví
Silnice
ELITE ŽENY / JUNIORKY
ELITE ŽENY / JUNIORKY 1. etapa
ELITE ŽENY / JUNIORKY 2. etapa
ELITE ŽENY / JUNIORKY 3. etapa
JUNIOŘI
JUNIOŘI 1. etapa
JUNIOŘI 2. etapa
JUNIOŘI 3. etapa
KADETI
KADETI 1. etapa
KADETI 2. etapa
KADETI 3. etapa
MUŽI
MUŽI 1. etapa
MUŽI 2. etapa
MUŽI 3. etapa
ŽÁCI
ŽÁCI 1. etapa
ŽÁCI 2. etapa
ŽÁCI 3. etapa
žákyně 1
žákyně 2
žákyně 3
žákyně celkově
Datum startu4.06.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailBretislavUsnul@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice13-05-10-11-30-59propozice_fileetap_han_tour_4.-6.6.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

29-08-10-21-23-57hana-zakyne.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM LOUNY 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
5Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
8Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9- - -BMC RACING 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20Luděk BLINKACykloteam MXM Hulín 
21- - -PUSKINAK.CZ 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
25- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
26- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -Cyklotrénink - František Trkal 
29- - -YOGI RACING OSTRAVA 
31Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
32Jan SVOBODAYOGI RACING OSTRAVA 
33- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
34- - -KOLOKRÁM 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -STEVENS Znojmo 
39- - -Cyklotrénink - František Trkal 
41- - -TJ KOVO PRAHA 
42- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
43- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii MUŽI 2. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM LOUNY 
3Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
4Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
5Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Luděk BLINKACykloteam MXM Hulín 
8Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -BMC RACING 
17- - -Cyklotrénink - František Trkal 
18Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -AC SPARTA PRAHA 
21- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
22Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -PUSKINAK.CZ 
27Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
32- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
33- - -CK FESO PETŘVALD 
34- - -KC HLINSKO 
 - - -MIKE BIKE cycling team 
 - - -RAJEC TREK 
Výsledky v kategorii MUŽI 1. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
2Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
6Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
7Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
8- - -BMC RACING 
9Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
10- - -TEAM LOUNY 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -MIKE BIKE cycling team 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -RAJEC TREK 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
 Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii MUŽI 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM LOUNY 
2Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
3Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
13Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
14- - -BMC RACING 
15- - -YOGI RACING OSTRAVA 
16Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
19Jan SVOBODAYOGI RACING OSTRAVA 
20Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
21- - -KOLOKRÁM 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -STEVENS Znojmo 
25- - -Cyklotrénink - František Trkal 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
32- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
33- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Luděk BLINKACykloteam MXM Hulín 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -MIKE BIKE cycling team 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -RAJEC TREK 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 2. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -MAX CURSOR 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -KČCL 1900 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -VEUS VYŠKOV 
14- - -DUKLA PRAHA 
15Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
21- - -KC HLINSKO 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
29Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
33- - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Leo MÁCHADH BRUTAL TEAM FRÝDEK MÍSTEK 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 1. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAX CURSOR 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
4Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -KČCL 1900 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -KC HLINSKO 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 - - -VEUS VYŠKOV 
 Leo MÁCHADH BRUTAL TEAM FRÝDEK MÍSTEK 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAX CURSOR 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
8Tomáš MEDEKCT WEBER 
9Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
10- - -KČCL 1900 
11Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Leo MÁCHADH BRUTAL TEAM FRÝDEK MÍSTEK 
17- - -VEUS VYŠKOV 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
21- - -KC HLINSKO 
23- - -DUKLA PRAHA 
26- - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
27- - -EX 23 SARONI factory team 
29- - -EX 23 SARONI factory team 
30Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
31- - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ELITE ŽENY / JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -BIGLA CYCLING TEAM 
11Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
16- - -AC SPARTA PRAHA 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
20Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
21- - -TJ TŽ TŘINEC 
22- - -PELL´S TEAM 
26Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
27- - -VEUS VYŠKOV 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ELITE ŽENY / JUNIORKY 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
10Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
11- - -BIGLA CYCLING TEAM 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -VEUS VYŠKOV 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -PELL´S TEAM 
20- - -TJ TŽ TŘINEC 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
23Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
24Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ELITE ŽENY / JUNIORKY 2. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -BIGLA CYCLING TEAM 
13Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
16Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
21Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25- - -PELL´S TEAM 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii ELITE ŽENY / JUNIORKY 1. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -BIGLA CYCLING TEAM 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -TJ TŽ TŘINEC 
15Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -PELL´S TEAM 
24Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
 Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TEAM LOUNY 
10- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16- - -CK Příbram 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
19Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
20Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
24- - -EX 23 SARONI factory team 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -TJ UNIČOV 
29- - -Cyklo Bendl 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
35- - -TJ KOVO PRAHA 
36- - -ASO DUKLA BRNO 
37- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
38Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
39- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
42- - -CK MTB Maraton 
43- - -SKP DUHA Lanškroun 
44- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
45- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 - - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii KADETI 2. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -TJ UNIČOV 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
12Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
15- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
16Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
21- - -CK Příbram 
23- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -TEAM LOUNY 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -CK FESO PETŘVALD 
32Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -ASO DUKLA BRNO 
37- - -CK MTB Maraton 
38- - -Cyklo Bendl 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -TJ KOVO PRAHA 
43- - -SKP DUHA Lanškroun 
44- - -TJ STADION LOUNY 
45- - -TJ UNIČOV 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii KADETI 1. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -CK FESO PETŘVALD 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -TEAM LOUNY 
18Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
25- - -CK Příbram 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
 - - -Cyklo Bendl 
 Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -MAX CURSOR 
3Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
4- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -KČCL 1900 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -KC HLINSKO 
18- - -VEUS VYŠKOV 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -PUSKINAK.CZ 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
24Tomáš MEDEKCT WEBER 
25- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -EX 23 SARONI factory team 
30Leo MÁCHADH BRUTAL TEAM FRÝDEK MÍSTEK 
31- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
32- - -ASO DUKLA BRNO 
33- - -EX 23 SARONI factory team 
37- - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
38Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
39Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -TJ SIGMA HRANICE 
4Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -TJ SIGMA HRANICE 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
9Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI 2. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -TJ SIGMA HRANICE 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
9- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI 1. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ SIGMA HRANICE 
3- - -TJ TŽ TŘINEC 
4Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TEAM LOUNY 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
19Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
22- - -TJ UNIČOV 
23- - -CK Příbram 
24- - -EX 23 SARONI factory team 
25Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
26- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -CK FESO PETŘVALD 
29Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
30- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
31Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
34- - -Cyklo Bendl 
35- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii žákyně 2
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii žákyně 3
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii žákyně celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii žákyně 1
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046829964EX 23 SARONI factory team
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10012437808EX 23 SARONI factory team
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046325059DUKLA PRAHA
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dušan ORÁLEK10047917980SKP DUHA Lanškroun
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007503134CCC Team
Ivo KOBLASA10046444186TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10046757620STEVENS Znojmo
- - -10046593326CYKLO ATOM
- - -10048014879ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10004855539CK Příbram
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047967389Cyklo Bendl
- - -10007759172STEVENS Znojmo
Jiří ŠTĚPÁNÍK10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10008913270BIGLA CYCLING TEAM
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
- - -10005992863EX 23 SARONI factory team
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10007803632KOVO PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046327483CK FESO PETŘVALD
- - -10002516122TEAM LOUNY
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10047503409SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10003837039TJ FAVORIT BRNO
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10012804384CK FESO PETŘVALD
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10013286152CK Příbram
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047888375ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10003323545CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10007491212pavelsvision.com
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10046834412DUKLA PRAHA
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
- - -10006188075PELL´S TEAM
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046777525 
- - -10005380551ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10002855016TEAM DUKLA PRAHA
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10006387735EX 23 SARONI factory team
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10001310086MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10046713463CK FESO PETŘVALD
- - -10047949003TJ FAVORIT BRNO
- - -10013453678BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
- - -10046363354TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006092691BMC RACING
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004607985CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011997870RAJEC 100% TREK
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046948586Cyklosport Pitstop.cz
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10001576838L.B.C. ENDURAINING.COM
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA