Závod: Carla kriterijní liga - Soběslav

  
StavVýsledky
NázevCarla kriterijní liga - Soběslav
TřídaLIGA
Odvětví
Silnice
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu8.04.2023
Datum konce8.04.2023
Uzávěrka přihlášek5.04.2023
Místo konáníSoběslav
Kraj 
PořadatelRobert Skála
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
PropoziceSoběslavské okruhy 2023 final.pdf (14.03.2023)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Soběslav_8.4.2023.pdf (18.04.2023)

Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Oddíl
ZávodníkUCI IDOddíl
Jáchym ZAZVONIL10099189049VELO AKADEMIE KLADNO
Jaroslav CIMRMAN10106070086LAWI junior team
Kamila RUSŇÁKOVÁ10106072009VELO AKADEMIE KLADNO
Lucie RUSŇÁKOVÁ10106072110VELO AKADEMIE KLADNO
Martin VOLF10106072716VELO AKADEMIE KLADNO
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Antonín HEJTMÁNEK10137495864Team Forman Energetic
Apolena PECHOVÁ10130649482TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Arnošt DRCMÁNEK10120198138TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MOROŇ10047368518OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Jakub DEDEK10130649280TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Kristýna KŘUPALOVÁ10103664890TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš LAKOMÝ10137496672TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej HYNEK10137496268TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tadeáš LADRA10092930529TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov
Filip PROKOPYSZYN10048871917TUFO PARDUS Prostějov
František VINKLÁREK10047317186TUFO PARDUS Prostějov
Jan VONEŠ10047303244TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Wojciech PSZCZOLARSKI10006903552TUFO PARDUS Prostějov
Filip VOSÁHLO10120112252TJ STADION LOUNY
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Melichar ŠENOLD10138189719TJ STADION LOUNY
Petr KALAUZ10106664315SportRaces Cycling Team
Prokop ŠENOLD10074034626TJ STADION LOUNY
Václav BOHÁČ10080866355ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Viktor DUCHEK10129257736TJ STADION LOUNY
Vojtěch BEČKA10047326280TJ STADION LOUNY
Matyáš KORBEL10108361714CICLISTICA TREVIGLIESE
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Barbora DOLEŽELOVÁ10128197002TJ FAVORIT BRNO
Daniel RUMPLÍK10104974188TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub SKLÁŘ10128197406TJ FAVORIT BRNO
Matěj MAREK10104973986TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Štěpán DALECKÝ10127654913Pierre Baguette cycling
Tereza GRATZOVÁ10104973885TJ FAVORIT BRNO
Tobiáš KELBL10128197204TJ FAVORIT BRNO
Tomáš HORÁK10117391808TJ FAVORIT BRNO
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Patricie SRNSKÁ10047392968TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Karolína ŠPICAROVÁ10079261209Špicar team Force
Antonín KRTIČKA10122062760SK PETŘÍN PLZEŇ
David VLK10106348356SK PETŘÍN PLZEŇ
Jakub PATRAS10131055468Roman Kreuziger Cycling Academy
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Štěpán VANČATA10140582282SK PETŘÍN PLZEŇ
Barbora DVOŘÁKOVÁ10090440558ROUVY Specialized
Bořek ŠÍSL10047333758LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Jakub VLASATÝ10084553264ROUVY Specialized
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330ROUVY Specialized
Lukáš ŘÍHA10104518086ROUVY Specialized
Marika PULKRABOVÁ10079905449ROUVY Specialized
Matěj NOVÁK10105775147ROUVY Specialized
Matyáš VONDRÁČEK10047331132ROUVY Specialized
Nela VIKTOROVÁ10047304557ROUVY Specialized
Nikola ZÁRYBNICKÁ10074868826ROUVY Specialized
Patrik PILAŘ10080972752ROUVY Specialized
Pavel TUHÁČEK10047421967ROUVY Specialized
Jakub VACULÍK10122277069REXONIX KOVO PRAHA
Lukáš HASAL10093341161REXONIX KOVO PRAHA
Monika JANÍKOVÁ10065800538REXONIX KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919REXONIX KOVO PRAHA
Valerie KARÁSKOVÁ10127604490Open Cycling Academy
Adéla JEDLIČKOVÁ10125548595MS BIKE ACADEMY RACING
Ester KLUGOVÁ10105465252MS BIKE ACADEMY RACING
Filip ANDRLE10128143044MS BIKE ACADEMY RACING
Filip RUMAN10106542861MS BIKE ACADEMY RACING
Martin VERNER10106543265BIKE TEAM STUPNO
Mikuláš Yannick MELICHAR10125545868MS BIKE ACADEMY RACING
Natálie ŠTROFOVÁ10125547787MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113BIKE TEAM STUPNO
Nela VÁVROVÁ10092978019MS BIKE ACADEMY RACING
Oscar PRÝCA10106542760MS BIKE ACADEMY RACING
Petr KILIAN10106542659MS BIKE ACADEMY RACING
Robin TOBRMAN10108091427MS BIKE ACADEMY RACING
Tereza RUMANOVÁ10114214652MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš MACHAČ10106916212MS BIKE ACADEMY RACING
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín ŽUFÁNEK10078233413TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub LOVEČEK10139931473MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan BITTNER10094955405ATT Investments
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Jan ZAPLETAL10080738235CK PARDUBICE
Lukáš RAŠKA10007057742MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Marek RIEGER10047414388MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PROCHÁZKA10106726555MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nikola JAROŠ10079309305TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej PROCHÁZKA10106813451CK PARDUBICE
Štěpán ZAHÁLKA10047402870MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš RAŠKA10107082021MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch TOMEČEK10117445863 
Barbora ŠÍSLOVÁ10093089365LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Berenika DRHOVÁ10060080770LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Filip BURSA10093087446LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Kryštof TICHÝ10094590643LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Lukáš JELÍNEK10115119479LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Michal VIKTORA10115119580LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Mikeš KRUMP10132876947LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Nela JŮNOVÁ10093089971LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Nicol HODINOVÁ10081225558LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Tadeáš TICHÝ10094590845LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515LAWI junior team
Jan LUBAS10107402626LAWI junior team
Jonáš Pavel BREDLER10054142249LAWI junior team
Matyáš PODZIMEK10094661977LAWI junior team
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Vítek BRADNA10106214172LAWI junior team
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Tomáš KUDLÁK10093458773GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Adam ŠINDELÁŘ10139334723G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Antonín PÁNEK10139328255G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Štěpán MICHAL10139328053G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adam KNOTEK10127651677DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Antonín ČTRNÁCTÝ10106070187DUKLA PRAHA
Matyáš KRÁL10081189990 
Matyáš Vladislav MANĚNA10136901740DUKLA PRAHA
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Mikuláš MAREK10044483978 
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Pavlína MACKOVÁ10058699532Cykloklub Chýnov z.s.
Adam KACHLÍK10106325017CYCLING ACADEMY TÁBOR
Adam MAŇAS10120263917CYCLING ACADEMY TÁBOR
Adéla ZAVADILOVÁ10131055670CYCLING ACADEMY TÁBOR
Anna HRDINOVÁ10079418833SportRaces Cycling Team
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
Jáchym KREŠÁK10106325320CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub VLASÁK10133951021CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jan KOŘENSKÝ10106325219CYCLING ACADEMY TÁBOR
Marek KACHLÍK10115106749CYCLING ACADEMY TÁBOR
Mikuláš ZAVADIL10107744954CYCLING ACADEMY TÁBOR
Tadeáš PAZOUREK10106325522CYCLING ACADEMY TÁBOR
Tobiáš ZAVADIL10115106547CYCLING ACADEMY TÁBOR
Vilma PAZOURKOVÁ10117902874CYCLING ACADEMY TÁBOR
Barbora HORÁČKOVÁ10127801322CK SLAVOJ TEREZÍN
Oliver ŠVAGROVSKÝ10127799504CK SLAVOJ TEREZÍN
Petr ROSA10140729402UCC
Sofie ŠVAGROVSKÁ10139282482CK SLAVOJ TEREZÍN
Antonie CERMANOVÁ10097999989TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Dominik HORÁK10047403173PROOFY cycling team
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
Adam HRDINA10115110183CK Jihočeské naděje
Adéla LEBEDOVÁ10093154942CK Jihočeské naděje
Kristýna LEBEDOVÁ10093154740CK Jihočeské naděje
Lukáš RYS10121125395CK Jihočeské naděje
Patrik ČURDA10122096005CK Jihočeské naděje
Adam TŘÍSKA10116270749Roman Kreuziger Cycling Academy
Ema SVITÁLKOVÁ10126079974CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10129917740TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Anna KŘÍŽKOVÁ10115816667ČEZ Cyklo Team Tábor
Dalibor JOHÁNEK10093205260 
David UHER10093181113ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema KŘIVÁNKOVÁ10120170553ČEZ Cyklo Team Tábor
Hana KOTLÍNOVÁ10093181214 
Jakub ZÁKOSTELECKÝ10098243604ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan JANOUT10093188587ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan PERINA10120745883ČEZ Cyklo Team Tábor
Julie ROTHBAUEROVÁ10115818283ČEZ Cyklo Team Tábor
Karolína ROTHBAUEROVÁ10093182325ČEZ Cyklo Team Tábor
Kateřina PERINOVÁ10120172977ČEZ Cyklo Team Tábor
Kryštof KREŠÁK10093204654ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin ŽENÍŠEK10046534318ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš FIALA10092747542ATT Investments
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon VANÍČEK10010966943ATT Investments
Simona RUSÍNOVÁ10117722618ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš KRAUS10047422977ČEZ Cyklo Team Tábor
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Daniel SOUKUP10104518187DUKLA PRAHA
David ICHA10082605584MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lucie GROHOVÁ10066586036TEAM DUKLA PRAHA
Martin ICHA10082605786MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VAJSEJTL10047466225BIKE puzzle team
Jindřich KOHOUT10106071096BIKE puzzle team
Oliver BEČVÁŘ10104433719BIKE puzzle team
Anna PANUŠOVÁ10059561014BRILON RACING TEAM MB
Daniel SRP10023964034BIKE TEAM STUPNO
Dominik MAKOVEC10105522240BIKE TEAM STUPNO
Jakub PANUŠ10047330122BRILON RACING TEAM MB
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726BB Com Cycling Team
Kryštof KÁBRT10062042796BB Com Cycling Team
Lucie LEHKÁ10118927236BB Com Cycling Team
Marek STIBLÍK10131605742BB Com Cycling Team
Martin ROUS10115287312BB Com Cycling Team
Nikola DRÁBEK10092930125DUKLA PRAHA
Petr BODLÁK10120245830BB Com Cycling Team
Petr DOUDĚRA10092974783BB Com Cycling Team
Štěpán SUCHODOL10128809415BB Com Cycling Team
Vojtěch SEIDL10113575462AC SPARTA PRAHA
Babeta KOLÁŘOVÁ10084664715AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub POPOVIČ10106086557AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Josef VINŠ10108133156AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karolína FRYDRYCHOVÁ10084753530AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Ondřej PODHAISKÝ10084906407AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Filip CHÝLE10060082992 
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Karel CAMRDA10000832665ATT Investments
Petr KLABOUCH10048005785 
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Barbora LAZAROVÁ10112435714ASO DUKLA BRNO
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Eliška KRÁLOVÁ10106268231ACS DEVELOPMENT
Františka HORNOVÁ10106410192ACS DEVELOPMENT
Jiří REJZEK10106410293Roman Kreuziger Cycling Academy
Jolana KROUPOVÁ10105703106ACS DEVELOPMENT
Josef HORN10106268433ACS DEVELOPMENT
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Zuzana KROUPOVÁ10047400143ACS DEVELOPMENT
Klára PALAGYIOVÁ10092333775ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Lukáš FILGAS10127966929ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Matouš FILGAS10092334078ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Štěpán RICHTER10137615193ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
Dominik GLÄNZNER10106835881CK PARDUBICE
Jakub ŠVANDRLÍK10096874789AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA