Závod: MČR silnice jed. J, Jky, Že

  
StavVýsledky
NázevMČR silnice jed. J, Jky, Že
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Ženy
Datum startu26.06.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailv.husek@mukyjov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1275036796-propozice-mr-silnice-jed.-j-jky-e.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NowiS TEAM 
2- - -ASTANA WOMEN 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -OPLT CYCLING 
7- - -VEUS VYŠKOV 
8- - -CYKLOTRENINK.COM 
9- - -ALLTRAINING.CZ 
11- - -BIGLA CYCLING TEAM 
12Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
14- - -TEAM CYCLING FANINI 
15- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
 Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KOLOKRÁM 
2Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
3- - -ETIXX - QUICK STEP 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -MAX CURSOR 
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9Tomáš MEDEKCT WEBER 
10- - -JIRAPO-GIANT 
11Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
19- - -PUSKINAK.CZ 
20Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
21- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
23- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
24Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
25Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
28- - -MORAVEC Team 
29- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
30- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
31- - -AC SPARTA PRAHA 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -VEUS VYŠKOV 
34- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
36- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -EX 23 SARONI factory team 
43- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
44- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
45- - -DUKLA PRAHA 
47- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
48Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
49- - -KČCL 1900 
50- - -CK FESO PETŘVALD 
51- - -ASO DUKLA BRNO 
52- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
53- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
54- - -EX 23 SARONI factory team 
55Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
56- - -MRX TEAM BOŘITOV 
57- - -HNÍZDIL TEAM 
59- - -KC HLINSKO 
60- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -CYKLOTRENINK.COM 
4- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
8- - -HAVEN TEAM 
9Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
11Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
12- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10012437808EX 23 SARONI factory team
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10047932330CYKLOTRENINK
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007503134CCC Team
- - -10006499182TEAM CYCLING FANINI
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046436409KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10004814921ALLTRAINING.CZ
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří KŘIVÁNEK10003327181Ethic Sport cycling team
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠLÉGL10012222990Lawi - Granfondo team
- - -10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008913270BIGLA CYCLING TEAM
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046327483CK FESO PETŘVALD
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
- - -10046722456VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
- - -10002621004ASTANA WOMEN
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10046643341KOVO PRAHA
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012804384CK FESO PETŘVALD
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
- - -10008601153HAVEN TEAM
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047966783CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10006803421EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10046834412DUKLA PRAHA
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10006188075PELL´S TEAM
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10006629225JIRAPO-GIANT
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10047949003TJ FAVORIT BRNO
- - -10013453678BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10007881939BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10012051424KČCL 1900
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA