Závod: MČR Vytrvalci

  
StavVýsledky
NázevMČR Vytrvalci
TřídaMČR
Odvětví
Dráha
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu28.07.2023
Datum konce30.07.2023
Uzávěrka přihlášek26.07.2023
Místo konáníProstějov
Kraj 
PořadatelSCK Prostějov
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMichal Mráček
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice230728 MČR Prostějov vytrvalci.pdf (11.07.2023)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

MČR vyrtvalci.pdf (1.08.2023)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Barbora LAZAROVÁ10112435714ASO DUKLA BRNO
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Jakub KŘUPALA10103664688BIKE PRO RACING
Ema SVITÁLKOVÁ10126079974CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adam KNOTEK10127651677DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10091953051DUKLA PRAHA
Antonín ČTRNÁCTÝ10106070187DUKLA PRAHA
Matyáš Vladislav MANĚNA10136901740DUKLA PRAHA
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Mikoláš ICHA10113859287DUKLA PRAHA
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert RAUSCHERT10097359587TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Antonín ŽUFÁNEK10078233413TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Lukáš RAŠKA10007057742MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Valerie KARÁSKOVÁ10127604490Open Cycling Academy
Ondřej LAPČÍK10128127987OTOSPORT TEAM JESENÍK
Zuzka KRÁTKÁ10096132640OTOSPORT TEAM JESENÍK
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Jakub VACULÍK10122277069REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZEK10047335172ASO DUKLA BRNO
Kryštof EGRT10138651982REXONIX KOVO PRAHA
Lukáš HASAL10093341161REXONIX KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Roman BIRHANZL10120244719REXONIX KOVO PRAHA
Tobiáš BŘEŇ10128363518UCC
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Štěpán VANČATA10140582282SK PETŘÍN PLZEŇ
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla JADRNÁ10123995383SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Emma VAJBAROVÁ10135142404SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Lucie KONDLLOVÁ10123998316SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Natálie NĚMCOVÁ10123999629SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MICHALOVIČ10115820610TEAM DUKLA PRAHA
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktorie PRNKOVÁ10124000033SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Vilém VOSTAL10117167593Pierre Baguette cycling
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub SKLÁŘ10128197406TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Matěj MAREK10104973986TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Tereza GRATZOVÁ10104973885TJ FAVORIT BRNO
Tobiáš KELBL10128197204TJ FAVORIT BRNO
Matyáš KORBEL10108361714CICLISTICA TREVIGLIESE
Filip VOSÁHLO10120112252TJ STADION LOUNY
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Melichar ŠENOLD10138189719TJ STADION LOUNY
Petr KALAUZ10106664315SportRaces Cycling Team
Prokop ŠENOLD10074034626TJ STADION LOUNY
Vojtěch BEČKA10047326280TJ STADION LOUNY
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Antonín HEJTMÁNEK10137495864Team Forman Energetic
Apolena PECHOVÁ10130649482TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Arnošt DRCMÁNEK10120198138TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Jakub DEDEK10130649280TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Kristýna KŘUPALOVÁ10103664890TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš LAKOMÝ10137496672TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nikola JAROŠ10079309305TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej HYNEK10137496268TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tadeáš LADRA10092930529TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov