Závod: MČR - sprinterské disciplíny

  
StavVýsledky
NázevMČR - sprinterské disciplíny
TřídaMČR
Odvětví
Dráha
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu30.06.2023
Datum konce2.07.2023
Uzávěrka přihlášek28.06.2023
Místo konáníMČR - sprinterské disciplíny
Kraj 
PořadatelTJ Favorit Brno
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice230630 MČR sprint.pdf (26.06.2023)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

MČR Brno sprint 2023.pdf (13.07.2023)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Jiří REJZEK10106410293Roman Kreuziger Cycling Academy
Jiří JANOŠEK10009718572Akademie dráhové cyklistiky
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora LAZAROVÁ10112435714ASO DUKLA BRNO
Dominik TOPINKA10007535365ASO DUKLA BRNO
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Matěj BOHUSLÁVEK10009903983ASO DUKLA BRNO
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Robin WAGNER10007294683Akademie dráhové cyklistiky
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Tomáš VRÁNA10129917740TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adam KNOTEK10127651677DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Antonín ČTRNÁCTÝ10106070187DUKLA PRAHA
Matyáš Vladislav MANĚNA10136901740DUKLA PRAHA
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Mikoláš ICHA10113859287DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Zuzka KRÁTKÁ10096132640FORCE TEAM JESENÍK
Anna STANLEY10105772218REXONIX KOVO PRAHA
Jakub VACULÍK10122277069REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZEK10047335172ASO DUKLA BRNO
Kryštof EGRT10138651982REXONIX KOVO PRAHA
Lukáš HASAL10093341161REXONIX KOVO PRAHA
Marianna VÝBORNÁ10047466124REXONIX KOVO PRAHA
Monika JANÍKOVÁ10065800538REXONIX KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Roman BIRHANZL10120244719REXONIX KOVO PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
David VLK10106348356SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Štěpán VANČATA10140582282SK PETŘÍN PLZEŇ
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla JADRNÁ10123995383SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Emma VAJBAROVÁ10135142404SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub TŘETINA10123997710SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Lucie KONDLLOVÁ10123998316SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára KROCHMAĹOVÁ10113783913 
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktorie PRNKOVÁ10124000033SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Barbora DOLEŽELOVÁ10128197002TJ FAVORIT BRNO
Daniel RUMPLÍK10104974188TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub SKLÁŘ10128197406TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Kateřina LÁNÍČKOVÁ10104974289TJ FAVORIT BRNO
Matěj MAREK10104973986TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Tereza GRATZOVÁ10104973885TJ FAVORIT BRNO
Tobiáš KELBL10128197204TJ FAVORIT BRNO
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Petr KALAUZ10106664315SportRaces Cycling Team
Prokop ŠENOLD10074034626TJ STADION LOUNY
Viktor DUCHEK10129257736TJ STADION LOUNY
Vojtěch BEČKA10047326280TJ STADION LOUNY
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Apolena PECHOVÁ10130649482TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Arnošt DRCMÁNEK10120198138TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Jakub DEDEK10130649280TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Kristýna KŘUPALOVÁ10103664890TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš LAKOMÝ10137496672TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nikola JAROŠ10079309305TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej HYNEK10137496268TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Richard VRÁNA10142290391TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Štěpánka PILNÁ10137528301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tadeáš LADRA10092930529TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov