Závod: Mistrovství Planety

  
StavVýsledky
NázevMistrovství Planety
TřídaMČR+ČP
Odvětví
Dráha
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu9.12.2023
Datum konce10.12.2023
Uzávěrka přihlášek7.12.2023
Místo konáníMistrovství Planety
Kraj 
PořadatelDukla Praha
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice231209 MČR Planeta.pdf (14.11.2023)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Mistrovství Planety 2023.pdf (10.12.2023)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Barbora LAZAROVÁ10112435714ASO DUKLA BRNO
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Daniel SRP10023964034BIKE TEAM STUPNO
Dominik MAKOVEC10105522240BIKE TEAM STUPNO
Tomáš VRÁNA10129917740TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam KNOTEK10127651677DUKLA PRAHA
Antonín ČTRNÁCTÝ10106070187DUKLA PRAHA
Jan SOUČEK10146646907DUKLA PRAHA
Matyáš Vladislav MANĚNA10136901740DUKLA PRAHA
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Marek VOLF10005500385Logport cycling team
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub TESAŘÍK10116581957MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Ester KLUGOVÁ10105465252MS BIKE ACADEMY RACING
Nela VÁVROVÁ10092978019MS BIKE ACADEMY RACING
Oscar PRÝCA10106542760MS BIKE ACADEMY RACING
Petr ČÁSLAVSKÝ10106542558MS BIKE ACADEMY RACING
Petr KILIAN10106542659MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš JANOVSKÝ10093318933REXONIX KOVO PRAHA
Bartoloměj ANDREOVSKÝ10146468667PROFI SPORT CHEB
Ferdinand ANDREOVSKÝ10145611936PROFI SPORT CHEB
Gréta ANDREOVSKÁ10143301518PROFI SPORT CHEB
Patrik TOMÁŠEK10127876696SportRaces Cycling Team
Daniel MACHALA10047651333RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam ŠTĚDRÝ10047503712REXONIX KOVO PRAHA
Anna STANLEY10105772218REXONIX KOVO PRAHA
Jakub VACULÍK10122277069REXONIX KOVO PRAHA
Lukáš HASAL10093341161REXONIX KOVO PRAHA
Monika JANÍKOVÁ10065800538REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Roman BIRHANZL10120244719REXONIX KOVO PRAHA
Šimon LAZUR10146622150REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
David VLK10106348356SK PETŘÍN PLZEŇ
Josef HORÁLEK10144743481SK PETŘÍN PLZEŇ
Štěpán VANČATA10140582282SK PETŘÍN PLZEŇ
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla JADRNÁ10123995383SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Emma VAJBAROVÁ10135142404SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub TŘETINA10123997710SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Lucie KONDLLOVÁ10123998316SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Marharyta KOTYK10141086682SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Natálie NĚMCOVÁ10123999629SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Nikol TŘETINOVÁ10123999932SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktorie PRNKOVÁ10124000033SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej MICHALOVIČ10115820610TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Daniel RUMPLÍK10104974188TJ FAVORIT BRNO
Jakub SKLÁŘ10128197406TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Matěj MAREK10104973986TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Tobiáš KELBL10128197204TJ FAVORIT BRNO
Viktor KYSELA10140520143TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Jan VONEŠ10047303244TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Antonín ŽUFÁNEK10078233413TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Apolena PECHOVÁ10130649482TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Arnošt DRCMÁNEK10120198138TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Jakub DEDEK10130649280TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Kristýna KŘUPALOVÁ10103664890TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš LAKOMÝ10137496672TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nikola JAROŠ10079309305TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej HYNEK10137496268TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Richard VRÁNA10142290391TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tadeáš LADRA10092930529TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov