Závod: ČP Prostějov

  
StavVýsledky
NázevČP Prostějov
Odvětví
Dráha
Junioři - 1km
Junioři - 3km
Junioři - bodovací závod - 75 kol
Junioři - bodovací závod dvojic - 100 kol
Junioři - OH Sprint
Junioři - stíhací závod družstev 4km
Junioři sprint
Kadeti - 2km
Kadeti - 500m
Kadeti - bodovací závod - 60 kol
Kadeti - bodovací závod dvojic - 80 kol
Kadeti - OH Sprint
Kadeti - sprint
Kadeti - stíhací závod družstev 3km
Kadetky - OH Sprint
Kadetky - sprint
Žáci - 2km
Žáci - 500m
Žáci - bodovací závod - 30 kol
Žáci - bodovací závod - 45 kol
Žáci - OH Sprint
Žáci - omnium
Žáci - sprint finále
Žačky + kadetky - 500m
Žačky + Kadetky - bodovací závod - 30 kol
Žákyně - sprint
Žákyně, kadetky, juniorky - 2km
Datum startu11.06.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelSKC Prostějov
Adresa pořadateleKostelecká 49, Prostějov
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskcpv@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice22-05-10-22-18-45propozice_filecp_pv062010.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

15-06-10-23-06-20prostějov_2010_.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Kadeti - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ UNIČOV 
8Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
10- - -MRX TEAM BOŘITOV 
11- - -TEAM LOUNY 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
17- - -TJ UNIČOV 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - OH Sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
1- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -TEAM LOUNY 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ UNIČOV 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -MRX TEAM BOŘITOV 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -MRX TEAM BOŘITOV 
8- - -TJ UNIČOV 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
11- - -TEAM LOUNY 
12- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -TJ UNIČOV 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
12Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
13- - -MRX TEAM BOŘITOV 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -TEAM LOUNY 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
21- - -TJ UNIČOV 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací závod - 60 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TJ UNIČOV 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
9Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
11- - -TEAM LOUNY 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -ASO DUKLA BRNO 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -MRX TEAM BOŘITOV 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
21Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -TJ UNIČOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -MRX TEAM BOŘITOV 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři - OH Sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1- - -AC SPARTA PRAHA 
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -MRX TEAM BOŘITOV 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -MAX CURSOR 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PUSKINAK.CZ 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -MRX TEAM BOŘITOV 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -KČCL 1900 
 - - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -EX 23 SARONI factory team 
12Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -MRX TEAM BOŘITOV 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací závod - 75 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -EX 23 SARONI factory team 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -MRX TEAM BOŘITOV 
20- - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací závod dvojic - 100 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -KČCL 1900 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
 Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři - stíhací závod družstev 4km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -KČCL 1900 
4- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint finále
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SIGMA HRANICE 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -ASO DUKLA BRNO 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
27- - -CK BÍTOVSKÁ 
28- - -DUKLA PRAHA 
29Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -TEAM DUKLA PRAHA 
32- - -TJ UNIČOV 
33- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - OH Sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ SIGMA HRANICE 
5- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii Žačky + kadetky - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žákyně, kadetky, juniorky - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žačky + Kadetky - bodovací závod - 30 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -DUKLA PRAHA 
22- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
23Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -ASO DUKLA BRNO 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27- - -AC SPARTA PRAHA 
28- - -TEAM DUKLA PRAHA 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -CK BÍTOVSKÁ 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -DUKLA PRAHA 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací závod - 30 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
13- - -TJ SIGMA HRANICE 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -DUKLA PRAHA 
22- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -ASO DUKLA BRNO 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
32- - -CK BÍTOVSKÁ 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -DUKLA PRAHA 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ SIGMA HRANICE 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CK BÍTOVSKÁ 
14Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii Žáci - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ SIGMA HRANICE 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
20- - -AC SPARTA PRAHA 
21- - -CK BÍTOVSKÁ 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -DUKLA PRAHA 
29- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací závod - 45 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -TJ SIGMA HRANICE 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
17- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii Kadetky - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadetky - OH Sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací závod dvojic - 80 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ UNIČOV 
4- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TEAM LOUNY 
6Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
Výsledky v kategorii Kadeti - stíhací závod družstev 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
4- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -TEAM LOUNY 
4Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046834008KOVO PRAHA
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10009500829 
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046643341KOVO PRAHA
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008706641KOVO PRAHA
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006914161PUSKINAK.CZ