Závod: Kritérium Výškov (Louny)

  
StavVýsledky
NázevKritérium Výškov (Louny)
Odvětví
Silnice
Junioři
Kadeti
Muži
Žáci mladší
Žáci starší
Ženy a juniorky
Datum startu4.09.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailStadionLouny@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice24-05-10-21-47-09propozice_filevkov_kritrium_4.9.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07-09-10-18-04-38Výsledky_4.9.2010.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Jaromír FRIEDETEAM DUKLA PRAHA 
2Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
3- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -MIKO CYCLES PŘEROV, z.s. 
6Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
7- - -HAVEN TEAM 
8- - -CSK MARKUS, spolek 
9- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
10- - -KÚC BIKE SPORT 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Tomáš MEDEKCT WEBER 
9Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
11Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -TEAM LOUNY 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
17- - -ASO DUKLA BRNO 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
22- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
23Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
24- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
25- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
26Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -ASO DUKLA BRNO 
30David SOJKAASO DUKLA BRNO 
31- - -TJ KOVO PRAHA 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci starší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
3Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
4Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
7Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -CYKLOTEAM OSTROV 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -TJ CYKLOKLUB JEVÍČKO,z.s. 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Ženy a juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ALLTRAINING.CZ 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046714069KOVO PRAHA
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047769046KOVO PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704612 
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
David SOJKA10008950858ASO DUKLA BRNO
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046726193CK BÍTOVSKÁ
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007503134CCC Team
- - -10012561884KC SLAVIA PRAHA
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046436409KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10046642533KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10004814921ALLTRAINING.CZ
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří KŘIVÁNEK10003327181Ethic Sport cycling team
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jiří ŠLÉGL10012222990Lawi - Granfondo team
- - -10046723264BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10011371515TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047765612DUKLA PRAHA
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048171796EX 23 SARONI factory team
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009500829 
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michal BENDA10003350120TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
- - -10046643341KOVO PRAHA
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
- - -10046715180 
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046904332KÚC BIKE SPORT
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10046834412DUKLA PRAHA
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047610210CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10006387735EX 23 SARONI factory team
- - -10008975009 
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
Roman BRANDÝS10047169767CYKLO TEAM KOLARNA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10012051424KČCL 1900
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA