Závod: GIANT LIGA 2023

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2023
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Masters
U23
Ženy
Datum startu25.04.2023
Datum konce25.04.2023
Uzávěrka přihlášek24.04.2023
Místo konánísportovní areál Sk Rapid Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

25.04.2023 výsledková-listina-giant-liga-2023.pdf (26.04.2023)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Oddíl
ZávodníkUCI IDOddíl
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551MERIDA BIKE RANCH TEAM
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059 
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan FALTÝNEK10047423886TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan SUCHÝ10130013427SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub KUBIAS10047222513Roman Kreuziger Cycling Academy
Josef VLK10081186960Roman Kreuziger Cycling Academy
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Petr KUBIAS10004607884Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Daniel MACHALA10047651333RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan BRYXI10047360434RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jaromír SUCHÝ10140406975RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jaroslav ŘEHÁČEK10117827294 
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Karel KŘIVANEC10093334491RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin NERUDA10120088408RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Michal ŠMAHEL10083703809RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr SUCHÝ10117828914RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Patrik NĚMEC10115826670PROFI SPORT CHEB
Patrik TOMÁŠEK10127876696PROFI SPORT CHEB
Luboš JEDLIČKA10055860462MS BIKE ACADEMY RACING
David Vais10136772711Logport cycling team
Marek VOLF10005500385Logport cycling team
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michael SOMR10015108237LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Tomáš KOTRLÍK10047299204LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Vít MUŽÍK10047170373LAWI Stars - GIANT
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Michal KOLLERT10002885631Integray L27 Cycling Team
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Tomáš DUDEK10005715607Integray L27 Cycling Team
Robert HULA10023503989Integray L27 Cycling Team
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844Training&Food
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
Pavel LUKEŠ10048031552CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Adam KLICMAN10093319539CK Příbram - Fany GASTRO
Dominik HORÁK10047403173CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Adam HRDINA10115110183CK Jihočeské naděje
Dalibor JOHÁNEK10093205260 
Jan JANOUT10093188587ČEZ Cyklo Team Tábor
Lukáš TOMAN10013478738Carla.kupkolo.cz
Jakub ŠMÍD10053919856Training&Food
Jan LEHKÝ10106916414BIKE TEAM STUPNO
Jan RAJCHART10008820213BIKE TEAM STUPNO
Jan ŠUBRT10058808454BIKE TEAM STUPNO
Matěj ZAHRADNÍK10131917859BIKE TEAM STUPNO
Ondřej SOMMR10114814638BIKE TEAM STUPNO
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
Jakub ŠVANDRLÍK10096874789AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Michal DVOŘÁK10128403833Integray L27 Cycling Team
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA