Závod: GIANT LIGA 2023

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2023
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Masters
U23
Ženy
Datum startu23.05.2023
Datum konce23.05.2023
Uzávěrka přihlášek21.05.2023
Místo konánísportovní areál Sk Rapid PLzeň
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

23.05.2023 výsledková-listina-giant-liga-2023.pdf (30.05.2023)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Matěj ZÁHOREC10046056994ACS DEVELOPMENT
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900ACS DEVELOPMENT
Zuzana KROUPOVÁ10047400143ACS DEVELOPMENT
Kamil ACKERMANN10047432071AXON SPORT TEAM
- - -10047407217AXON SPORT TEAM
Daniel HOVORKA10095276717GREENY Cycling Club
Ondřej BALAJKA10096606021OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
Daniel SOUKUP10104518187DUKLA PRAHA
David ICHA10082605584MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub ŠMÍD10053919856Training&Food
Jan GROSS10053920563BIKE TEAM STUPNO
Jan LEHKÝ10106916414BIKE TEAM STUPNO
Jan ŠUBRT10058808454BIKE CLUB KLATOVY
Lucie GROHOVÁ10066586036TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš POSPÍŠIL10046853004BIKE TEAM STUPNO
Martin ICHA10082605786MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj ZAHRADNÍK10131917859BIKE TEAM STUPNO
Ondřej KOUBA10094588017BIKE TEAM STUPNO
Ondřej SOMMR10114814638BIKE TEAM STUPNO
Petr CHRZ10047418432BIKE TEAM STUPNO
Šimon HALÍŘ10126949540BIKE CLUB KLATOVY
Šimon LEHKÝ10106916515BIKE TEAM STUPNO
Filip MICHÁLEK10082414416TRISPORT RAPID
Adam HRDINA10115110183CK Jihočeské naděje
Karel VLK10081497259PROOFY cycling team
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Daniel SÚKENÍK10138890442 
Kateřina VAVERKOVÁ10047442276BIKE TEAM STUPNO
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CTW CYCLING
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CTW CYCLING
Pavel LUKEŠ10048031552CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Petr ZIKMUND10093333279CTW CYCLING
Radek KOBLIC10014153593CTW CYCLING
Tomáš MOLÁČEK10141907344CTW CYCLING
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844Training&Food
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Tadeáš CIMICKÝ10126944587BIKE TEAM STUPNO
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Vít MUŽÍK10047170373LAWI Stars - GIANT
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Daniel MACHALA10047651333RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jaromír SUCHÝ10140406975RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Luboš JINDRA10141921690RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin NERUDA10120088408RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Vojtěch DUŠÁNEK10140405864 
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
Adam KUBELKA10130160341ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub KUBIAS10047222513Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Petr KUBIAS10004607884Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Jan SUCHÝ10130013427SK PETŘÍN PLZEŇ
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan FALTÝNEK10047423886TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Patricie SRNSKÁ10047392968TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Vilém VOSTAL10117167593Pierre Baguette cycling
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Luděk ŠMÍD10141815394TJ STADION LOUNY
Václav BOHÁČ10080866355ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551MERIDA BIKE RANCH TEAM