Závod: GIANT LIGA 2023

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2023
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Masters
U23
Ženy
Datum startu6.06.2023
Datum konce6.06.2023
Uzávěrka přihlášek4.06.2023
Místo konánísportovní areál Sk Rapid Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

06.06.2023 výsledková-listina-giant-liga-2023.pdf (13.06.2023)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Antonín HONSA10047369124LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TJ FAVORIT BRNO
Dominik GLÄNZNER10106835881CK PARDUBICE
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Michal DVOŘÁK10128403833Integray L27 Cycling Team
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Matěj ZÁHOREC10046056994ACS DEVELOPMENT
Barbora LAZAROVÁ10112435714ASO DUKLA BRNO
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Filip TOTZAUER10126948328BIKE TEAM STUPNO
Jakub ŠMÍD10053919856Training&Food
Jan GROSS10053920563BIKE TEAM STUPNO
Jan LEHKÝ10106916414BIKE TEAM STUPNO
Jan RAJCHART10008820213BIKE TEAM STUPNO
Jan ŠUBRT10058808454BIKE CLUB KLATOVY
Jaroslav TOMÁŠEK10060875362BIKE TEAM STUPNO
Lukáš POSPÍŠIL10046853004BIKE TEAM STUPNO
Matěj ZAHRADNÍK10131917859BIKE TEAM STUPNO
Ondřej SOMMR10114814638BIKE TEAM STUPNO
Petr CHRZ10047418432BIKE TEAM STUPNO
Petr STEHLÍK10004125211CANYON SIDI MTB TEAM
Dalibor JOHÁNEK10093205260AC SPARTA PRAHA
Jan JANOUT10093188587ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam KLICMAN10093319539CK Příbram - Fany GASTRO
Antonie CERMANOVÁ10097999989TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Dominik HORÁK10047403173PROOFY cycling team
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Daniel SÚKENÍK10138890442 
Kateřina VAVERKOVÁ10047442276BIKE TEAM STUPNO
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844Training&Food
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Tomáš KUDLÁK10093458773GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Michal KOLLERT10002885631Integray L27 Cycling Team
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Tomáš DUDEK10005715607Integray L27 Cycling Team
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Tadeáš CIMICKÝ10126944587BIKE TEAM STUPNO
Petr BUREŠ10005450875LAPIERRE PLZEŇ
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michael SOMR10015108237LAWI Stars - GIANT
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Vít MUŽÍK10047170373LAWI Stars - GIANT
David Vais10136772711Logport cycling team
Marek VOLF10005500385Logport cycling team
Luboš JEDLIČKA10055860462BIKE TEAM STUPNO
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Patrik TOMÁŠEK10127876696SportRaces Cycling Team
Daniel MACHALA10047651333RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan HAVLÍK10140406672RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jaromír SUCHÝ10140406975RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Luboš JINDRA10141921690RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin NERUDA10120088408RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Michal ŠMAHEL10083703809RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr SUCHÝ10117828914RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš VALENTA10127668047RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Vojtěch DUŠÁNEK10140405864 
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Jakub MAYER10092783817ACS DEVELOPMENT
Lukáš DVOŘÁK10131774682Rsc 79 Werne e,V,
Marek MIXA10003097617REXONIX KOVO PRAHA
Michal ROZEHNAL10134938704REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Adam KUBELKA10130160341ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub KUBIAS10047222513Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Petr KUBIAS10004607884Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Jan SUCHÝ10130013427SK PETŘÍN PLZEŇ
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan FALTÝNEK10047423886TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Vilém VOSTAL10117167593Pierre Baguette cycling
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Luděk ŠMÍD10141815394TJ STADION LOUNY
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551MERIDA BIKE RANCH TEAM
Jan BOUDA10142037282VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE