Závod: GIANT LIGA 2023

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2023
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Masters
U23
Ženy
Datum startu13.06.2023
Datum konce13.06.2023
Uzávěrka přihlášek11.06.2023
Místo konánísportovní areál Sk Rapid Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

13.06.2023 výsledková-listina-giant-liga-2023.pdf (14.06.2023)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Matěj ZÁHOREC10046056994ACS DEVELOPMENT
Filip TOTZAUER10126948328BIKE TEAM STUPNO
Jakub ŠMÍD10053919856Training&Food
Jan GROSS10053920563BIKE TEAM STUPNO
Jan LEHKÝ10106916414BIKE TEAM STUPNO
Jan RAJCHART10008820213BIKE TEAM STUPNO
Jan ŠUBRT10058808454BIKE TEAM STUPNO
Josef STEIN10006825043BIKE TEAM STUPNO
Lukáš POSPÍŠIL10046853004BIKE TEAM STUPNO
Matěj ZAHRADNÍK10131917859BIKE TEAM STUPNO
Ondřej SOMMR10114814638BIKE TEAM STUPNO
Petr CHRZ10047418432BIKE TEAM STUPNO
Josef HLADÍK10047920711BRILON RACING TEAM MB
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Dalibor JOHÁNEK10093205260 
Jan JANOUT10093188587ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Adam KLICMAN10093319539CK Příbram - Fany GASTRO
Dominik HORÁK10047403173CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Daniel SÚKENÍK10138890442 
Kateřina VAVERKOVÁ10047442276BIKE TEAM STUPNO
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CTW CYCLING
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CTW CYCLING
Pavel LUKEŠ10048031552CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Petr ZIKMUND10093333279CTW CYCLING
Radek KOBLIC10014153593CTW CYCLING
Tomáš MOLÁČEK10141907344CTW CYCLING
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Marta ŠTOLCPARTOVÁ10129022007CYKLO ATOM
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844Training&Food
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Michal KOLLERT10002885631Integray L27 Cycling Team
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Tomáš DUDEK10005715607Integray L27 Cycling Team
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Tadeáš CIMICKÝ10126944587BIKE TEAM STUPNO
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Vít MUŽÍK10047170373LAWI Stars - GIANT
David Vais10136772711Logport cycling team
Marek VOLF10005500385Logport cycling team
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jakub KUBIAS10047222513Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Josef VLK10081186960Roman Kreuziger Cycling Academy
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr KUBIAS10004607884Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír KROC10047418533Roman Kreuziger Cycling Academy
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan SUCHÝ10130013427SK PETŘÍN PLZEŇ
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jakub ELBADRI10059129059 
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan FALTÝNEK10047423886TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš MUROŇ10012987573 
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš NOVÁK10080966688 
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Vilém VOSTAL10117167593 
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551MERIDA BIKE RANCH TEAM
Jan BOUDA10142037282VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE