Závod: GIANT LIGA 2023

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2023
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Masters
U23
Ženy
Datum startu29.08.2023
Datum konce29.08.2023
Uzávěrka přihlášek27.08.2023
Místo konánísportovní areál Sk Rapid Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

29.08.2023 výsledková-listina-giant-liga-2023.pdf (31.08.2023)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Antonín HONSA10047369124LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TJ FAVORIT BRNO
Dominik GLÄNZNER10106835881CK PARDUBICE
Jakub ŠVANDRLÍK10096874789AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Michal DVOŘÁK10128403833Integray L27 Cycling Team
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Filip TOTZAUER10126948328BIKE TEAM STUPNO
Jakub ŠMÍD10053919856Training&Food
Jan GROSS10053920563BIKE TEAM STUPNO
Jan LEHKÝ10106916414BIKE TEAM STUPNO
Jan RAJCHART10008820213BIKE TEAM STUPNO
Lukáš POSPÍŠIL10046853004BIKE TEAM STUPNO
Matěj ZAHRADNÍK10131917859BIKE TEAM STUPNO
Ondřej SOMMR10114814638BIKE TEAM STUPNO
Petr CHRZ10047418432BIKE TEAM STUPNO
Karel BARTOŠ10097640079SportRaces Cycling Team
Petr STEHLÍK10004125211CANYON SIDI MTB TEAM
Karel VLK10081497259PROOFY cycling team
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Jan VODA10143127322CYKLO ATOM
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844Training&Food
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Patrik ČERNÝ10047308803EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Robert HULA10023503989Integray L27 Cycling Team
Michal DYCHTL10129258241GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Martin VODÁK10047135920Integray L27 Cycling Team
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Petr BUREŠ10005450875LAPIERRE PLZEŇ
Filip BOUZEK10112852612LAWI junior team
Josef MELICHAR10085081209LAWI junior team
Matěj HAVEL10085962794LAWI junior team
Matyáš MIKLOŠÍN10108091326SportRaces Cycling Team
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Vlastimil HORYNA10079785009SportRaces Cycling Team
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Vít MUŽÍK10047170373LAWI Stars - GIANT
Luboš JEDLIČKA10055860462BIKE TEAM STUPNO
Patrik TOMÁŠEK10127876696SportRaces Cycling Team
Daniel MACHALA10047651333RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniel RYBÍN10015528569RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jaromír SUCHÝ10140406975RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Luboš JINDRA10141921690RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr SUCHÝ10117828914RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam KUBELKA10130160341ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub KUBIAS10047222513Roman Kreuziger Cycling Academy
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Petr KUBIAS10004607884Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Matěj NOVÁK10105775147ROUVY Specialized
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Jan SUCHÝ10130013427SK PETŘÍN PLZEŇ
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan FALTÝNEK10047423886TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Vilém VOSTAL10117167593Pierre Baguette cycling
Marek FRANK10122210078TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matyáš KORBEL10108361714CICLISTICA TREVIGLIESE
Pavel KOPECKÝ10008706742TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551MERIDA BIKE RANCH TEAM
Jan BOUDA10142037282VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE