Závod: GIANT LIGA 2023

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2023
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Masters
U23
Ženy
Datum startu19.09.2023
Datum konce19.09.2023
Uzávěrka přihlášek17.09.2023
Místo konánísportovní areál Sk Rapid Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Antonín HONSA10047369124LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
Dominik GLÄNZNER10106835881CK PARDUBICE
Jakub ŠVANDRLÍK10096874789AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Michal DVOŘÁK10128403833Integray L27 Cycling Team
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Václav MRSKOŠ10125552336ACS DEVELOPMENT
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Barbora METLIČKOVÁ10130967764BIKE TEAM STUPNO
Daniel GROH10047418634BIKE TEAM STUPNO
David SKŘIČKA10047418836BIKE TEAM STUPNO
Filip TOTZAUER10126948328BIKE TEAM STUPNO
Jakub ŠMÍD10053919856Training&Food
Jan GROSS10053920563BIKE TEAM STUPNO
Jan LEHKÝ10106916414BIKE TEAM STUPNO
Jan RAJCHART10008820213BIKE TEAM STUPNO
Jan ŠUBRT10058808454BIKE CLUB KLATOVY
Jiří BRETŠNAJDR10047256259BIKE TEAM STUPNO
Jiří VOKÁČ10141048387BIKE TEAM STUPNO
Josef STEIN10006825043BIKE TEAM STUPNO
Lukáš POSPÍŠIL10046853004BIKE TEAM STUPNO
Matěj ZAHRADNÍK10131917859BIKE TEAM STUPNO
Ondřej SOMMR10114814638BIKE TEAM STUPNO
Pavel CINTERHOF10047105002BIKE TEAM STUPNO
Petr CHRZ10047418432BIKE TEAM STUPNO
Petr STEHLÍK10004125211CANYON SIDI MTB TEAM
Dalibor JOHÁNEK10093205260AC SPARTA PRAHA
Jan JANOUT10093188587ČEZ Cyklo Team Tábor
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš FIALA10092747542ATT Investments
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon VANÍČEK10010966943ATT Investments
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš KRAUS10047422977ČEZ Cyklo Team Tábor
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Karel VLK10081497259PROOFY cycling team
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Dominik HORÁK10047403173PROOFY cycling team
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Pavel FORŠT10046975060CK Příbram - Fany GASTRO
Daniel SÚKENÍK10138890442 
Kateřina VAVERKOVÁ10047442276BIKE TEAM STUPNO
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Jan VODA10143127322CYKLO ATOM
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844Training&Food
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Tomáš KUDLÁK10093458773GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Jiří POSPÍŠIL10139929049AC SPARTA PRAHA
Martin VODÁK10047135920Integray L27 Cycling Team
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Tadeáš CIMICKÝ10126944587BIKE TEAM STUPNO
Jiří TEMNIAK10046836634LAPIERRE PLZEŇ
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE PLZEŇ
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE PLZEŇ
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Patrik TOMÁŠEK10127876696SportRaces Cycling Team
Adam KUBELKA10130160341ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub KUBIAS10047222513Roman Kreuziger Cycling Academy
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr KUBIAS10004607884Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Jan SUCHÝ10130013427SK PETŘÍN PLZEŇ
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan FALTÝNEK10047423886TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš HARLENDER10079066195TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Vilém VOSTAL10117167593Pierre Baguette cycling
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551MERIDA BIKE RANCH TEAM