Závod: Velká cena Plzně

  
StavNemá výsledky
NázevVelká cena Plzně
Třída 
Odvětví
Silnice
J U N I O R K Y + Ž E N Y
K A D E T I
K A D E T K Y
S T A R Š Í Ž Á C I
Ž Á C I - mladší
Ž Á K Y N Ě
Datum startu14.04.2007
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii J U N I O R K Y + Ž E N Y
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
3Šárka CHMUROVÁMAX CURSOR 
4- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -PELL´S TEAM 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Soňa JURKOVÁČSC Praha 
9Jitka ČÁBELICKÁGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -CYKLOTRENINK.COM 
12Lenka DUSÍLKOVÁ OCHMANNOVÁČSC Praha 
13- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
14- - -CYKLOSPORTSTRATÍLEK SPORT KLUB 
15- - -GALAXY PRACHATICE 
16- - -CykloKlematek Scott DH team 
17- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
18- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
19- - -PELL´S TEAM 
20- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
21- - -DUKLA PRAHA 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
23- - -ROCK MACHINE - CYKLOMAX WOMEN 
24- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
25- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
26- - -CK Příbram 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -GALAXY PRACHATICE 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
 - - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
 - - -ROCK MACHINE - CYKLOMAX WOMEN 
 - - -VEUS VYŠKOV 
Výsledky v kategorii K A D E T I
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
9- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12- - -STEVENS Znojmo 
13Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -Astana Pro Team 
16- - -JIRAPO-GIANT 
17- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -MAX CURSOR 
20- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
21- - -HEAD BIKE Opava 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -SK VEHA TEAM 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
29- - -ETIXX - QUICK STEP 
30- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
31- - -TJ SIGMA HRANICE 
32Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
33- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
34- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
35- - -KOLOKRÁM 
36- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
37Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
38- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
39- - -TJ STADION LOUNY 
40- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
41- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
42- - -KOTVA BRANÍK CYKLO TEAM 
43- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
44- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
45- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
46- - -SKP DUHA Lanškroun 
47- - -Symbio+CE.Energy 
48- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
50- - -SKP DUHA Lanškroun 
51- - -TRIANGLE SPORT KLUB 
52- - -TJ STADION LOUNY 
53- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
55- - -TJ DUKLA BRNO 
56- - -TJ DUKLA BRNO 
57- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
58- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
59Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
60- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK SILESIA ORLOVÁ 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Jiří ŠTĚPANÍKNUTREND SPECIALIZED RACING 
 Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii S T A R Š Í Ž Á C I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -VEUS VYŠKOV 
9Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -CYKLOTEAM OSTROV 
15Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21- - -SK VELO PRAHA 
 - - -PRODOLI RACING TEAM 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK Příbram 
 - - -SK VEHA TEAM 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii K A D E T K Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM CYCLING FANINI 
4- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -GIANT cycling team 
7- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
8- - -KL SPORT MOST 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
12- - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii Ž Á K Y N Ě
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
5Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii Ž Á C I - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
6Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam