Závod: Memoriál Josefa Křivky - 33.ročník

  
StavVýsledky
NázevMemoriál Josefa Křivky - 33.ročník
Odvětví
Silnice
junioři
kadeti
muži
Datum startu24.04.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ LOKO Pardubice
Adresa pořadatelePavel Petr, Gagarinova 383, 530 09 Pardubice
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcyklo.petr@seznam.cz
Telefon466 921 551
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

26-05-08-13-17-07Memoriál_Josefa_K-ivky.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PRODOLI RACING TEAM 
5Martin BÍNAKOLOKRÁM 
6Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
7Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -LAWI Stars - GIANT 
10Jan BÁRTAELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
14Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -CK Příbram 
16- - -Bikonur Cycling Team 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
20Jan FALTÝNEKCYKLO - SKI klub Polička 
21Petr KUBIASRoman Kreuziger Cycling Academy 
22- - -KC SLAVIA PRAHA 
23- - -DT - SPECIALIZED 
24- - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
25- - -TEAM SKY 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28Petr HERMANSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
29René ANDRLETOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
30Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
31- - -KC SLAVIA PRAHA 
32Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
33- - -KČCL 1900 
34- - -KOLOKRÁM 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -MTBC MANITOU SOKOL CHRUDIM 
 - - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
 Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
 Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -MTBC MANITOU SOKOL CHRUDIM 
 Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
 Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
 Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
 - - -TEAM LOUNY 
 - - -RAJEC TREK 
 - - -dhCYCLING Team 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -Androni Giocattoli-Venezuela 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 - - -RAJEC TREK 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Lukáš TOMANCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
 - - -MARIN - HOKOR 
 - - -BMC RACING 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -ALLTRAINING.CZ 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
14Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
15- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
16- - -KOLOKRÁM 
17- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
19Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
20- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
21- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
22- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
23- - -KC HLINSKO 
Výsledky v kategorii junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -Klein Constantia 
4- - -BMC RACING 
5- - -SKP DUHA Lanškroun 
6Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -Bikonur Cycling Team 
8Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
9- - -PELL´S HARD BIKERS 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -CYKLO ATOM 
15- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
16- - -CK BÍTOVSKÁ 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -EX 23 SARONI factory team 
19- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
20- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -DUKLA PRAHA 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -DUKLA PRAHA 
27- - -ASTANA WOMEN 
28- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011321092CT J.HRADEC U SK KAMEN
- - -10001376875TJ STADION LOUNY
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10046757620STEVENS Znojmo
- - -10004855539CK Příbram
- - -10011337563CT MLADÁ BOLESLAV
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046321827ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
- - -10046873717TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046777525 
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047750757 
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10011997870RAJEC 100% TREK
- - -10047140970ACK Stará Ves nad Ondřejnicí