Závod: VC RKCA

  
StavVýsledky
NázevVC RKCA
TřídaN
Odvětví
Silnice
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Datum startu23.05.2023
Datum konce23.05.2023
Uzávěrka přihlášek23.05.2023
Místo konáníPlzeň - Lopatárna
KrajPlzeňský
PořadatelRoman Kreuziger Cycling Academy
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaPetr Kubias
E-mailkubias@rkca.cz
Telefon+420603531820
Fax 
PropoziceVC RKCA_2023.pdf (16.05.2023)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

preresults-85.pdf (13.06.2023)

Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Eliška KRÁLOVÁ10106268231ACS DEVELOPMENT
Františka HORNOVÁ10106410192ACS DEVELOPMENT
Jiří REJZEK10106410293Roman Kreuziger Cycling Academy
Jolana KROUPOVÁ10105703106ACS DEVELOPMENT
Josef HORN10106268433ACS DEVELOPMENT
Marek PFEFFER10092952151ACS DEVELOPMENT
Michal ZÁHOREC10092531718ACS DEVELOPMENT
Václav MRSKOŠ10114281138ACS DEVELOPMENT
Daniel SOUKUP10104518187DUKLA PRAHA
David ICHA10082605584MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lucie GROHOVÁ10066586036TEAM DUKLA PRAHA
Lucie VEITOVÁ10114815244BIKE TEAM STUPNO
Martin ICHA10082605786MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj STANKE10104518389BIKE TEAM STUPNO
Ondřej KOUBA10094588017BIKE TEAM STUPNO
Petr LUKÁČ10126948833BIKE TEAM STUPNO
Šimon HALÍŘ10126949540BIKE CLUB KLATOVY
Šimon LEHKÝ10106916515BIKE TEAM STUPNO
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Štěpán GÖRÖG10084772021BRILON RACING TEAM MB
Adéla JEDLIČKOVÁ10125548595MS BIKE ACADEMY RACING
Antonín VALENTA10139620770MS BIKE ACADEMY RACING
Ester KLUGOVÁ10105465252MS BIKE ACADEMY RACING
Filip ANDRLE10128143044MS BIKE ACADEMY RACING
Filip RUMAN10106542861MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub BENEŠ10106542457MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub GOTTFRIED10139618851MS BIKE ACADEMY RACING
Jan KRÁL10092977312BIKE TEAM STUPNO
Jan ZÝKA10106543467MS BIKE ACADEMY RACING
Justýna HAVLOVÁ10095715338MS BIKE ACADEMY RACING
Martin HEJZEK10125545464MS BIKE ACADEMY RACING
Martin VERNER10106543265BIKE TEAM STUPNO
Michaela HOJDOVÁ10092978120MS BIKE ACADEMY RACING
Mikuláš Yannick MELICHAR10125545868MS BIKE ACADEMY RACING
Natálie ŠTROFOVÁ10125547787MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113BIKE TEAM STUPNO
Nela VÁVROVÁ10092978019MS BIKE ACADEMY RACING
Ondřej HEJZEK10140567734MS BIKE ACADEMY RACING
Oscar PRÝCA10106542760MS BIKE ACADEMY RACING
Petr ČÁSLAVSKÝ10106542558MS BIKE ACADEMY RACING
Petr KILIAN10106542659MS BIKE ACADEMY RACING
Robin TOBRMAN10108091427MS BIKE ACADEMY RACING
Tereza JEDLÍKOVÁ10140568744MS BIKE ACADEMY RACING
Tereza RUMANOVÁ10114214652MS BIKE ACADEMY RACING
Theodor TICHÝ10128142135MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš KUČVA10105703813MS BIKE ACADEMY RACING
Václav KLEISNER10140567936MS BIKE ACADEMY RACING
Vojtěch RÁŽ10131608570MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj KUBIAS10078081647Roman Kreuziger Cycling Academy
Antonín KRTIČKA10122062760SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Jakub PATRAS10131055468Roman Kreuziger Cycling Academy
Štěpán VANČATA10140582282SK PETŘÍN PLZEŇ
Filip VOSÁHLO10120112252TJ STADION LOUNY
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Petr KALAUZ10106664315SportRaces Cycling Team
Václav BOHÁČ10080866355ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Viktor DUCHEK10129257736TJ STADION LOUNY
Vojtěch BEČKA10047326280TJ STADION LOUNY