Závod: Regionem Orlicka 2010

  
StavVýsledky
NázevRegionem Orlicka 2010
Odvětví
Silnice
1. etapa
2. etapa
3. etapa
4. etapa
Celkově
Datum startu30.07.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskpduha@quick.cz
Telefon 
Fax 
Propozice10-06-10-16-43-04propozice_fileregionem-orlicka-lankroun-2010.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

02-08-10-22-00-10RO.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii 1. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
8Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -KOLOKRÁM 
13Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
14Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
15- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
17- - -PUSKINAK.CZ 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -NOVATOP - LAPIERRE 
27Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
28- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
29- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
34- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
36- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
37- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
38- - -KC HLINSKO 
39- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
40- - -AC SPARTA PRAHA 
41- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
44Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
45- - -BIKE PRO RACING 
46- - -KČCL 1900 
48- - -CK MTB Maraton 
52- - -DUKLA PRAHA 
53Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
54- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
55- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
56- - -CK Příbram 
57- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
58- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
60Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
61- - -EX 23 SARONI factory team 
62- - -TJ FAVORIT BRNO 
63- - -EX 23 SARONI factory team 
64- - -CK FESO PETŘVALD 
65- - -SKP DUHA Lanškroun 
66- - -EX 23 SARONI factory team 
67- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
68Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
69- - -CK FESO PETŘVALD 
70- - -TJ KOVO PRAHA 
71- - -TJ FAVORIT BRNO 
72- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -Cyklo Bendl 
Výsledky v kategorii 2. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
4Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -KOLOKRÁM 
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
12Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -PUSKINAK.CZ 
16Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
17Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -KČCL 1900 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -BIKE PRO RACING 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
29- - -DUKLA PRAHA 
31Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
34- - -CK MTB Maraton 
35Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
36- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -CK Příbram 
38- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
41Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
42- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
43- - -AC SPARTA PRAHA 
45- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
46- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
47- - -EX 23 SARONI factory team 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
50- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
52- - -TJ FAVORIT BRNO 
53- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
55- - -KC HLINSKO 
56- - -NOVATOP - LAPIERRE 
57- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
58- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
59- - -TJ FAVORIT BRNO 
60Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
61- - -TJ FAVORIT BRNO 
62- - -EX 23 SARONI factory team 
64- - -EX 23 SARONI factory team 
65- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
66- - -CK FESO PETŘVALD 
67- - -SKP DUHA Lanškroun 
68- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
69- - -CK FESO PETŘVALD 
70- - -TJ KOVO PRAHA 
71- - -SKP DUHA Lanškroun 
72- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -KČCL 1900 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
19- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
23- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
24- - -KOLOKRÁM 
25- - -AC SPARTA PRAHA 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
29- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30- - -NOVATOP - LAPIERRE 
31- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
33- - -BIKE PRO RACING 
34Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
35- - -EX 23 SARONI factory team 
36Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
37- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
41- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
43- - -EX 23 SARONI factory team 
47Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
50- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
51Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
52- - -TEAM DUKLA PRAHA 
53Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
54- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
55- - -TJ FAVORIT BRNO 
56- - -CK MTB Maraton 
57- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
59- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
60- - -EX 23 SARONI factory team 
61- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
62- - -CK FESO PETŘVALD 
63- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
64- - -TJ KOVO PRAHA 
65- - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -CK Příbram 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii 4. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
12Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -PUSKINAK.CZ 
15- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
17Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -KOLOKRÁM 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
27- - -AC SPARTA PRAHA 
28Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
29- - -KČCL 1900 
30- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
37- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
38- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
39- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -NOVATOP - LAPIERRE 
42- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
45Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
48- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
49- - -BIKE PRO RACING 
50- - -EX 23 SARONI factory team 
51- - -CK MTB Maraton 
52- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
53- - -CK FESO PETŘVALD 
54- - -TJ KOVO PRAHA 
55Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
56- - -EX 23 SARONI factory team 
57- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
3Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
10- - -KOLOKRÁM 
11- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -KČCL 1900 
16- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
19- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
28Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
30- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
33Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
35- - -NOVATOP - LAPIERRE 
37- - -BIKE PRO RACING 
38- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
39- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
40- - -EX 23 SARONI factory team 
44- - -EX 23 SARONI factory team 
45Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
46- - -CK MTB Maraton 
47Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
49- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
51Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
52- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
53- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
54- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
55- - -EX 23 SARONI factory team 
56- - -CK FESO PETŘVALD 
57- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -Cyklo Bendl 
 - - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -CK Příbram 
 - - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007503134CCC Team
- - -10046436409KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047764703WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10047967389Cyklo Bendl
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046580592NOVATOP - LAPIERRE
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046327483CK FESO PETŘVALD
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046643341KOVO PRAHA
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10012804384CK FESO PETŘVALD
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047966783CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10046834412DUKLA PRAHA
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
- - -10007881939BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10012051424KČCL 1900
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor