Závod: Sprinterské dny - Český pohár na dráze

  
StavVýsledky
NázevSprinterské dny - Český pohár na dráze
Odvětví
Dráha
Keirin junior
Keirin kadet
Keirin žáci
OH sprint junioři
OH sprint juniorky
OH sprint kadet
OH sprint žáci
OH sprint žákyně kadetky
Omnium JUNIOŘI
Omnium KADETI, juniorky, ženy
Omnium ŽÁCI, žákyně, kadetky
sprint junioři
sprint kadeti
sprint žáci
Datum startu2.07.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozice23-06-10-08-08-16propozice_filep-drha.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07-07-10-22-48-43sp_dny_brno.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Omnium KADETI, juniorky, ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11- - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -HAVEN TEAM 
 - - -BIKROSCLUB ŘEPY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 David SOJKAASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii OH sprint kadet
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TJ UNIČOV 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -DUKLA PRAHA 
3David SOJKAASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii OH sprint žákyně kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -KROSS Bike Ranch team 
Výsledky v kategorii sprint kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -MRX TEAM BOŘITOV 
9- - -HAVEN TEAM 
10- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii OH sprint junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1- - -AC SPARTA PRAHA 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -MRX TEAM BOŘITOV 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii sprint junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii Omnium JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii sprint žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii OH sprint žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
Výsledky v kategorii Keirin žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Omnium ŽÁCI, žákyně, kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KROSS Bike Ranch team 
Výsledky v kategorii Keirin kadet
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii OH sprint juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -HAVEN TEAM 
1- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Keirin junior
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10046325059DUKLA PRAHA
David SOJKA10008950858ASO DUKLA BRNO
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008182134BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš CIKÁNEK10010684431BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10009500829 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Matěj BOHUSLÁVEK10009903983BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046834412DUKLA PRAHA
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10008706641KOVO PRAHA
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.