Závod: MČR dráha Plzeň

  
StavVýsledky
NázevMČR dráha Plzeň
Odvětví
Dráha
Junioři - 1km
Junioři - 3km
Junioři - bodovací
Junioři - Keirin
Junioři - scratch
Junioři - sprint celkově
Junioři - sprint družstev
Junioři - stíhací družstev
Kadeti - 2km
Kadeti - 500m
Kadeti - bodovací 20 km
Kadeti - Keirin
Kadeti - scratch
Kadeti - sprint celkově
Kadeti - sprint družstev
Kadeti - stíhací družstev
Žáci - 2km
Žáci - 500m
Žáci - bodovací 16 km
Žáci - scratch
Žáci - sprint celkově
Žákyně + Kadetky - 2km
Žákyně + Kadetky - 500m
Žákyně + Kadetky - bodovací 8,5 km
Žákyně + Kadetky - scratch
Žákyně + Kadetky - sprint celkově
Datum startu21.07.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1279015410-propozice-mr-drha-plze.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2David SOJKAASO DUKLA BRNO 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ UNIČOV 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
4- - -MRX TEAM BOŘITOV 
5- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
7- - -TJ STADION LOUNY 
7Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
7- - -TEAM LOUNY 
8Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
8Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ UNIČOV 
8- - -MRX TEAM BOŘITOV 
9David SOJKAASO DUKLA BRNO 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
13- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
17Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TEAM LOUNY 
20- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
21Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
25Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13- - -TJ UNIČOV 
14- - -MRX TEAM BOŘITOV 
15Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
16Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24David SOJKAASO DUKLA BRNO 
25- - -ASO DUKLA BRNO 
26- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
27- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací 20 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -TJ UNIČOV 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -DUKLA PRAHA 
11Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
17- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
18- - -TEAM LOUNY 
19Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
20Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -BIKROSCLUB ŘEPY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 David SOJKAASO DUKLA BRNO 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii Kadeti - stíhací družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ UNIČOV 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
4David SOJKAASO DUKLA BRNO 
4- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
4- - -MRX TEAM BOŘITOV 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4David SOJKAASO DUKLA BRNO 
5- - -TJ UNIČOV 
6Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii Kadeti - Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -DUKLA PRAHA 
12David SOJKAASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3- - -KČCL 1900 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5- - -MRX TEAM BOŘITOV 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
13- - -KČCL 1900 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -EX 23 SARONI factory team 
19Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
20Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -MRX TEAM BOŘITOV 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
25- - -PUSKINAK.CZ 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5- - -KČCL 1900 
6Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
9Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -MRX TEAM BOŘITOV 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
11- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
15Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
16Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
17Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -KČCL 1900 
21Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
9Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
15- - -PUSKINAK.CZ 
16Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -KČCL 1900 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
25Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - stíhací družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -KČCL 1900 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -TEAM LOUNY 
11Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
12Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - bodovací 8,5 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SIGMA HRANICE 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
14Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
17Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22- - -CK BÍTOVSKÁ 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii Žáci - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SIGMA HRANICE 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
14- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -AC SPARTA PRAHA 
17Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -CK BÍTOVSKÁ 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TJ SIGMA HRANICE 
3Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -CK BÍTOVSKÁ 
22- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací 16 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
 Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
10Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii Kadeti - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
13- - -DUKLA PRAHA 
14Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -MRX TEAM BOŘITOV 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
20- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
21Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TEAM LOUNY 
24Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři - Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047133593TJ FAVORIT BRNO
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10010588340TEAM LOUNY
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503134CCC Team
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006682977TJ FAVORIT BRNO
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10009500829 
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
- - -10046643341KOVO PRAHA
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10046834412DUKLA PRAHA
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10047949003TJ FAVORIT BRNO
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006914161PUSKINAK.CZ