Závod: Memoriál Jana Veselého

  
StavVýsledky
NázevMemoriál Jana Veselého
Odvětví
Silnice
Junioři / Ženy - bodovací závod
Kadeti - bodovací závod
Masters a amatéři - bodovací závod
MUŽI - hladký závod
Žáci mladší / žákyně - bodovací závod
Žáci starší / Kadetky - bodovací závod
Ženy - bodovací závod
Datum startu2.10.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@memorialjv.cz
Telefon 
Fax 
Propozice15-07-10-19-14-40propozice_fileostrava_mjv_kriterium_2.10.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

03-10-10-20-26-41Výsledková_listina-_Ostrava.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI - hladký závod
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
5- - -LAWI Stars - GIANT 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
9Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
10Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PUSKINAK.CZ 
14Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
18- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
20- - -STEVENS Znojmo 
22Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
23- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
24- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
27Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
28- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31- - -TEAM FORMAN CINELLI 
32- - -STEVENS Znojmo 
33Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
34Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
35- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci starší / Kadetky - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -CK FESO PETŘVALD 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
11- - -CK FESO PETŘVALD 
12- - -SKM ZLATÉ HORY 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
16- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
Výsledky v kategorii Junioři / Ženy - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -CK FESO PETŘVALD 
8- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
10- - -SK MAXBIKE Ostrava 
12- - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -CK Příbram 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
3Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
14- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
 - - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
Výsledky v kategorii Žáci mladší / žákyně - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ TŽ TŘINEC 
2Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Nikol STOČKOVÁBIKE 2000 
4- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
5- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii Ženy - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
3- - -GHOST - MOJEKOLO 
4Soňa JURKOVÁČSC Praha 
Výsledky v kategorii Masters a amatéři - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
14Jan FIERLACK FESO PETŘVALD 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10012849349Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10006973977MAX CURSOR
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
David SOJKA10008950858ASO DUKLA BRNO
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046353856CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10012561884KC SLAVIA PRAHA
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10046757620STEVENS Znojmo
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
Jan FIERLA10046467630CK FESO PETŘVALD
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048102482CK FESO PETŘVALD
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046504511SK MAXBIKE Ostrava
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
- - -10003096304 
Jiří HRADIL10012760938FORCE KCK ZLÍN
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007759172STEVENS Znojmo
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Josef MUŠKA10048079648TJ PETŘVALD - BŘEZINY
Kamila KOLÁČKOVÁ10046969202CK ORLÍK ORLOVÁ
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ladislav PELC10046711140FORCE KCK ZLÍN
- - -10046358910ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10047825125TEAM FORMAN CINELLI
- - -10048129461SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
- - -10046477936CK ORLÍK ORLOVÁ
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10002279985 
- - -10004572825 
- - -10046670724KC SLAVIA PRAHA
- - -10046327483CK FESO PETŘVALD
- - -10046479653TJ FAVORIT BRNO
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10006235767AC SPARTA PRAHA
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10011998375TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012804384CK FESO PETŘVALD
- - -10013286152CK Příbram
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
Miroslav RUPA10047150569CK FESO PETŘVALD
- - -10047825226ACS DRAK VRBNO
Nikol STOČKOVÁ10014993655ČSC Praha
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
Ondřej BEZUNK10011998072TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
Petr BARAN10047674773SK BAGBIKE
- - -10047832906MIKE BIKE cycling team
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046777525 
Petr KOLÁČEK10047751464CK FESO PETŘVALD
- - -10002855016TEAM DUKLA PRAHA
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Petra KOZELSKÁ10011196915BIKE 2000
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10007594575BIKESTYLE.CZ
- - -10047949003TJ FAVORIT BRNO
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10047137435YOGI RACING OSTRAVA
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10011329277CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046434587CK ORLÍK ORLOVÁ
Soňa JURKOVÁ10005602136ČSC Praha
- - -10047750757 
- - -10002964544ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004607985CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10003755601CYKLO ATOM
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10047140970ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Vlastimil MLYNÁŘ10001094060ACS DRAK VRBNO
- - -10004627587 
- - -10046593528KC SLAVIA PRAHA
- - -10004856145KC SLAVIA PRAHA