Závod: Memoriál Vlastimila Moravce

  
StavVýsledky
NázevMemoriál Vlastimila Moravce
Odvětví
Silnice
JUNIOR
Kadet
KADETKY
ML. ŽÁCI
ST. ŽÁCI
ŽAČKY
ženy + juniorky
Datum startu18.09.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailduklabrno@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice15-07-10-19-16-12propozice_filebrno_kritrium_18.9.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

03-10-10-20-39-59Memoriál_V._Moravce_2010.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2- - -ETIXX - QUICK STEP 
3Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
4Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -KČCL 1900 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
 Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
 Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ženy + juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadet
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
13- - -CK FESO PETŘVALD 
14Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
15Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 David SOJKAASO DUKLA BRNO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii ŽAČKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
5- - -ACS DRAK VRBNO 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -SKM ZLATÉ HORY 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ST. ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
3Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
5Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
Výsledky v kategorii ML. ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -SK VELO PRAHA 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ UNIČOV 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047769046KOVO PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10007503134CCC Team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046338496SK VELO PRAHA
- - -10048102482CK FESO PETŘVALD
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046327483CK FESO PETŘVALD
- - -10046479653TJ FAVORIT BRNO
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046643341KOVO PRAHA
- - -10012804384CK FESO PETŘVALD
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10046834412DUKLA PRAHA
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10047949003TJ FAVORIT BRNO
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10046310107CPV KRNOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10046508046SKM ZLATÉ HORY
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA