Závod: Malá cena Dukly Brno

  
StavVýsledky
NázevMalá cena Dukly Brno
Odvětví
Silnice
JUNIOR
KADET
Kadetky
ŽÁCI ML.
ŽÁCI ST.
ŽAČKY ST.
ŽENY + JUNIORKY
Datum startu19.09.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailduklabrno@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice15-07-10-19-17-20propozice_filekobilnice-u-brna_silnice_19.9.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9- - -ETIXX - QUICK STEP 
10Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -CK MTB Maraton 
17- - -KČCL 1900 
18Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
21Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
23Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -MRX TEAM BOŘITOV 
26Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽENY + JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
4Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ TŽ TŘINEC 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -MORAVEC Team 
12Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -CK FESO PETŘVALD 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
18Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
24Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
25Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27- - -DUKLA PRAHA 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 David SOJKAASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii ŽAČKY ST.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ TŽ TŘINEC 
5- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -MORAVEC Team 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI ST.
PořadíJménoOddílKategorie
2Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
3Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -CK FESO PETŘVALD 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
15- - -TJ SIGMA HRANICE 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI ML.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -SK VELO PRAHA 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -TJ UNIČOV 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
15- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10012849349Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047769046KOVO PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046338496SK VELO PRAHA
- - -10048102482CK FESO PETŘVALD
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10046327483CK FESO PETŘVALD
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046643341KOVO PRAHA
- - -10012804384CK FESO PETŘVALD
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA