Závod: Mistrovství České republiky mládeže 2010

  
StavVýsledky
NázevMistrovství České republiky mládeže 2010
Odvětví
Silnice
Kadeti
Kadetky
Žáci starší
Žákyně
Datum startu3.08.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelSokol Benešov
Adresa pořadateleBenešov 125, 679 53 Benešov u Boskovic
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailstarosta.benesov@seznam.cz
Telefon736484607
Fax 
Propozice1279536598-propozice-mistrovstv-esk-republiky-mldee-2010.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2Martin STOŠEKSymbio+CE.Energy 
3- - -CT WEBER 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
13Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
17- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
18Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
20- - -TJ UNIČOV 
21- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
22Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
24- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
27- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29- - -CK Příbram 
30- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
31- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
32- - -ASO DUKLA BRNO 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
36- - -MORAVEC Team 
37- - -TEAM LOUNY 
38- - -MRX TEAM BOŘITOV 
39- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
40- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
41Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
42- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
43- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
44- - -DUKLA PRAHA 
45- - -TJ STADION LOUNY 
46- - -TJ FAVORIT BRNO 
47- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
48- - -EX 23 SARONI factory team 
49- - -PRODOLI RACING TEAM 
50- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
51- - -TJ STADION LOUNY 
52- - -ASO DUKLA BRNO 
53- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
54- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
55- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
56- - -EX 23 SARONI factory team 
57- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
58- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
59- - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
60Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
61- - -SKP DUHA Lanškroun 
62- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
63- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
64- - -SKP DUHA Lanškroun 
65- - -TJ KOVO PRAHA 
66- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
5Anna TLAMKOVÁMORAVEC Team 
6Nikol STOČKOVÁBIKE 2000 
7Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
8- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
9Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
12- - -TJ TŽ TŘINEC 
13- - -DUKLA PRAHA 
14Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii Žáci starší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
7Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
13Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
15- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
16- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
17Lukáš KUNTGHOST Team 
18- - -CK FESO PETŘVALD 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -CK FESO PETŘVALD 
21- - -ASO DUKLA BRNO 
22- - -TJ SIGMA HRANICE 
23- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
27- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
28- - -AC SPARTA PRAHA 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
31- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
32- - -DUKLA PRAHA 
33Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
34- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
35- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
36- - -TJ FAVORIT BRNO 
37Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
38- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
39Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -MORAVEC Team 
7- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -CYKLO TEAM KOLARNA 
10- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
11- - -SUPERIOR RIDERS 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -SKI KLUB ŠUMAVA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -SKM ZLATÉ HORY 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TEAM LOUNY 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10012849349Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10007704612 
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046730540HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10007650149ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10048102482CK FESO PETŘVALD
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10047967389Cyklo Bendl
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007649947CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046723264BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10008686433ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048171796EX 23 SARONI factory team
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10008063512ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007649846ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10009500829 
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -100081293884EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin STOŠEK10007649644VITALO FUTURE CYCLING
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10008659050CCC Team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikol STOČKOVÁ10014993655ČSC Praha
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10007650250ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10046508046SKM ZLATÉ HORY
- - -10046712857AUTHOR TEAM STUPNO
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10012849854Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046718719SKI KLUB ŠUMAVA
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.