Závod: Mistrovství ČR mládeže 2010, časovka družstev

  
StavVýsledky
NázevMistrovství ČR mládeže 2010, časovka družstev
Odvětví
Silnice
Kadeti
Kadetky
Žáci
Žákyně
Datum startu5.08.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelSkol Benešov
Adresa pořadateleBenešov 125, 679 53 Benešov u Boskovic
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailstarosta.benesov@seznam.cz
Telefon736484607
Fax 
Propozice1279536827-propozice-mistrovstv-r-mldee-2010-asovka-drustev.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

05-08-10-21-02-27družstvamcr.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4- - -CT WEBER 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5Martin STOŠEKSymbio+CE.Energy 
5- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
6Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
6Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
6- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
7- - -TJ STADION LOUNY 
7Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
7Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
7- - -TEAM LOUNY 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -PRODOLI RACING TEAM 
9- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
10Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -SKP DUHA Lanškroun 
12- - -EX 23 SARONI factory team 
12- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2Barbora PRŮDKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Nikol STOČKOVÁBIKE 2000 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
3Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
5- - -TJ TŽ TŘINEC 
5Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
7- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii Žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ SIGMA HRANICE 
3Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
3Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
5Lukáš KUNTGHOST Team 
6- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
7- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8- - -CK FESO PETŘVALD 
8- - -CK FESO PETŘVALD 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
9- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
13Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
14- - -TJ SIGMA HRANICE 
15- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
15Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -DUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
1- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
2Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -TJ UNIČOV 
3- - -MORAVEC Team 
4- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -SUPERIOR RIDERS 
6- - -CYKLO TEAM KOLARNA 
6- - -SKM ZLATÉ HORY 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Barbora PRŮDKOVÁ10008822738GHOST Team
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10007704612 
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10048102482CK FESO PETŘVALD
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10047967389Cyklo Bendl
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007649947CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046723264BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10008686433ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
- - -10048171796EX 23 SARONI factory team
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10008063512ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007649846ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10009500829 
- - -10013480758MORAVEC Team
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin STOŠEK10007649644VITALO FUTURE CYCLING
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10008659050CCC Team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikol STOČKOVÁ10014993655ČSC Praha
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10007650250ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10046508046SKM ZLATÉ HORY
- - -10046712857AUTHOR TEAM STUPNO
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.