Závod: Mistrovství ČR mládeže 2010, jednotlivci

  
StavVýsledky
NázevMistrovství ČR mládeže 2010, jednotlivci
Odvětví
Silnice
Kadeti
Kadetky
Žáci
Žákyně
Datum startu7.08.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelSokol Benešov
Adresa pořadateleBenešov125, 679 53 Benešov u Boskovic
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailstarosta.benesov@seznam.cz
Telefon736484607
Fax 
Propozice1279909528-propozice-mistrovstv-r-mldee-2010-jednotlivci.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07-08-10-21-19-46MČR_mládež_silnice_xls-57_small.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
7- - -CT WEBER 
8Martin STOŠEKSymbio+CE.Energy 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
11- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
12- - -TEAM LOUNY 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
15- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
16Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
20- - -CK FESO PETŘVALD 
21Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
22- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
25- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
28- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
29- - -EX 23 SARONI factory team 
30- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
31- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
32- - -PRODOLI RACING TEAM 
33Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
34- - -MORAVEC Team 
35Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
36- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -SKP DUHA Lanškroun 
38- - -CK Příbram 
39- - -TJ TŽ TŘINEC 
40- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
41Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
42- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
43- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
44Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
45- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
48- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
49- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
50- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
52- - -EX 23 SARONI factory team 
53Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
54- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
55Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
56- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
57- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
58- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii Žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
3Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
4Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
6- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
7Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
15- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
16- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
17Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
23- - -CK FESO PETŘVALD 
24- - -CK FESO PETŘVALD 
25- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
26- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
27- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
28Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
31- - -AC SPARTA PRAHA 
32- - -ASO DUKLA BRNO 
33- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
34Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
35- - -HEAD BIKE Opava 
36- - -TJ SIGMA HRANICE 
37Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
38- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -DUKLA PRAHA 
41- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
42- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
43- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Lukáš KUNTGHOST Team 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -MORAVEC Team 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -SUPERIOR RIDERS 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -CYKLO TEAM KOLARNA 
10- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -SKM ZLATÉ HORY 
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
3Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ TŽ TŘINEC 
10Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Anna TLAMKOVÁMORAVEC Team 
12- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
13- - -ACS DRAK VRBNO 
14- - -NOVATOP - LAPIERRE 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10012849349Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10007704612 
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314OPLT CYCLING
- - -10046730540HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10007650149ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10048102482CK FESO PETŘVALD
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007649947CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046723264BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048171796EX 23 SARONI factory team
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10008063512ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046493494RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007649846ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10009500829 
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -100081293884EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin STOŠEK10007649644VITALO FUTURE CYCLING
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10007650250ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10046508046SKM ZLATÉ HORY
- - -10046712857AUTHOR TEAM STUPNO
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046714372NOVATOP - LAPIERRE
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.