Závod: O pohár automobilky TATRA

  
StavVýsledky
NázevO pohár automobilky TATRA
Odvětví
Silnice
ELITE ŽENY
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
Moins de 23 + MUŽI
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ MLADŠÍ, STARŠÍ
Datum startu21.08.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailKKempny@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice28-07-10-22-35-42propozice_filekritrium_kopivnice_21.8.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

23-08-10-22-12-25Výsledky_Kopřivnice_2010-1.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Moins de 23 + MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
2- - -MIKE BIKE cycling team 
3- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4Tomáš GALUŠKAFORCE KCK ZLÍN 
5- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -CK HOBBY Bohumín 
7- - -YOGI RACING OSTRAVA 
8- - -YOGI RACING OSTRAVA 
9- - -VLASTIBOR KONEČNÝ 
10Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
11Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Tomáš MEDEKCT WEBER 
6Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
7Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -EX 23 SARONI factory team 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -CK FESO PETŘVALD 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -CK FESO PETŘVALD 
20- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -CT WEBER 
7Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -PRODOLI RACING TEAM 
16- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -Cyklo Bendl 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
3- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ELITE ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Dexter Cycling 
2Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
5Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SIGMA HRANICE 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -CK FESO PETŘVALD 
6Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
9- - -HEAD BIKE Opava 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
15Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
2- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ MLADŠÍ, STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
4- - -ACS DRAK VRBNO 
5- - -NOVATOP - LAPIERRE 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012849349Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10046325059DUKLA PRAHA
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10046730540HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -10046482986NOVATOP - LAPIERRE
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015730754 
- - -10007503134CCC Team
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046526941RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan FIERLA10046467630CK FESO PETŘVALD
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10048014879ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047764703WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048102482CK FESO PETŘVALD
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10047967389Cyklo Bendl
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10007945492KC HLINSKO
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
- - -10046580592NOVATOP - LAPIERRE
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10004000525Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046493494RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
Marek SEDLÁČEK10011401322Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046327483CK FESO PETŘVALD
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10012804384CK FESO PETŘVALD
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
Pavlína MARÁČKOVÁ10003913124Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046777525 
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10013453678BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Roman KUBICA10014050028MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10007818180CT WEBER
- - -10046439944ACS DRAK VRBNO
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10046508046SKM ZLATÉ HORY
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10012849854Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10007945290Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Tomáš STOLAŘÍK10013228962Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10007892750ASO DUKLA BRNO
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046714372NOVATOP - LAPIERRE
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10012252700SK BAGBIKE
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10047140970ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team