Závod: Přebory SCM

  
StavVýsledky
NázevPřebory SCM
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI / JUNIORS 24.8.
JUNIOŘI / JUNIORS 25.8.
KADETI / CADETS 24.8.
KADETI / CADETS 25.8.
KADETKY / F* CADETS 24.8.
KADETKY / F* CADETS 25.8.
MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁKYNĚ 24.8.
MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁKYNĚ 25.8.
ŽÁCI MLADŠÍ / MINIME 24.8.
ŽÁCI MLADŠÍ / MINIME 25.8.
ŽÁCI STARŠÍ / MINIME 24.8.
ŽÁCI STARŠÍ / MINIME 25.8.
Datum startu24.08.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailhostivar@zpmsport.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1281715497-propozice-pebory-scm.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 24.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -KČCL 1900 
13- - -MRX TEAM BOŘITOV 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
17Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 25.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -KČCL 1900 
10Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
12- - -MRX TEAM BOŘITOV 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁKYNĚ 24.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PROFI SPORT CHEB 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁKYNĚ 25.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PROFI SPORT CHEB 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ / MINIME 24.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
5- - -AŠŠTÍ BAJKEŘI o.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ / MINIME 25.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -AŠŠTÍ BAJKEŘI o.s. 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS 24.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -CK Příbram 
9Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS 25.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -CK Příbram 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETKY / F* CADETS 24.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii KADETKY / F* CADETS 25.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ / MINIME 24.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -PROFI SPORT CHEB 
4Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ / MINIME 25.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
3Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
4- - -PROFI SPORT CHEB 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10047115005AŠŠTÍ BAJKEŘI o.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV