Závod: Silnice Kyjov

  
StavVýsledky
NázevSilnice Kyjov
Odvětví
Silnice
ELITE ženy
F*JUNIOR
F*KADET
JUNIOR
KADETI
MUŽI
ŽÁCI-mladší
ŽÁCI-starší
ŽÁKYNĚ-starší
Datum startu12.09.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailv.husek@mukyjov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice18-08-10-11-44-20propozice_filekyjov_silnice_12.9.2010.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

12-09-10-21-15-31VÝSLEDKY-_neděle.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM LOUNY 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
5Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
6Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -BMC RACING 
11Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
12Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
13- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
16Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -KOLOKRÁM 
18- - -PUSKINAK.CZ 
19Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
20- - -STEVENS Znojmo 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -MAX CURSOR 
24Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
25- - -YOGI RACING OSTRAVA 
26Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
28- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -CK BÍTOVSKÁ 
 Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -Astana Pro Team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -RAJEC TREK 
 Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -KČCL 1900 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
10- - -CK HOBBY Bohumín 
11- - -CK MTB Maraton 
12Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -VLASTIBOR KONEČNÝ 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -ETIXX - QUICK STEP 
17- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
18Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -PUSKINAK.CZ 
20Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -VEUS VYŠKOV 
23Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
25- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
26Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
27- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
28- - -MRX TEAM BOŘITOV 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -BIKE PRO RACING 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -CK FESO PETŘVALD 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
12- - -SKP DUHA Lanškroun 
13- - -CK Příbram 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
17Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
20Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
22Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
23- - -TEAM LOUNY 
25Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -MORAVEC Team 
30- - -TJ STADION LOUNY 
32- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
35- - -SKP DUHA Lanškroun 
36- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
37- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
38- - -TJ STADION LOUNY 
39- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
40- - -DUKLA PRAHA 
41- - -TJ KOVO PRAHA 
42- - -TJ TŽ TŘINEC 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -Cyklo Bendl 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 David SOJKAASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ELITE ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
7Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
4Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -TJ TŽ TŘINEC 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -ACS DRAK VRBNO 
10- - -DUKLA PRAHA 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15- - -MORAVEC Team 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
19- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
20- - -Klein Constantia 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -TJ SIGMA HRANICE 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
25- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -TJ UNIČOV 
7- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
Výsledky v kategorii F*KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -SUPERIOR RIDERS 
3- - -DUKLA PRAHA 
5- - -CYKLO TEAM KOLARNA 
6Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9- - -TEAM LOUNY 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -SKM ZLATÉ HORY 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii F*JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
3- - -TJ TŽ TŘINEC 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10012849349Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10006973977MAX CURSOR
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
David SOJKA10008950858ASO DUKLA BRNO
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010588340TEAM LOUNY
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015730754 
- - -10008974807MRX TEAM BOŘITOV
- - -10003321929ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046436409KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046642533KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046637984MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046757620STEVENS Znojmo
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10047764703WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10046376690TJ FAVORIT BRNO
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048102482CK FESO PETŘVALD
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří HRADIL10012760938FORCE KCK ZLÍN
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10007531224BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10047967389Cyklo Bendl
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007759172STEVENS Znojmo
- - -10046723264BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046369014TJ UNIČOV
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10008913270BIGLA CYCLING TEAM
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013667583ACS DRAK VRBNO
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10002722246MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10007803632KOVO PRAHA
- - -10047825125TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046709625SK ZŠ HOSTIVAŘ
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046327483CK FESO PETŘVALD
- - -10046479653TJ FAVORIT BRNO
- - -10002516122TEAM LOUNY
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10006235767AC SPARTA PRAHA
- - -10046455405TJ UNIČOV
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10047503409SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10011998375TEAM FORMAN CINELLI
- - -10003837039TJ FAVORIT BRNO
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10012804384CK FESO PETŘVALD
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007593262AC SPARTA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
- - - KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10005920620KOLOKRÁM
- - -10013286152CK Příbram
- - -10047497547KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ondřej BEZUNK10011998072TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Isaac Team
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10047966783CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10048058026TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10012562288AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046777525 
- - -10005380551ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10002855016TEAM DUKLA PRAHA
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10006387735EX 23 SARONI factory team
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10008975009 
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046713463CK FESO PETŘVALD
- - -10047949003TJ FAVORIT BRNO
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10046508046SKM ZLATÉ HORY
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047750757 
- - -10006092691BMC RACING
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10002964544ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004607985CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011997870RAJEC 100% TREK
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10003755601CYKLO ATOM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA