Závod: GIANT LIGA 2024

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2024
TřídaKRAJ
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Masters
U23
Ženy
Datum startu23.04.2024
Datum konce23.04.2024
Uzávěrka přihlášek21.04.2024
Místo konánísportovní areál SKP RAPID PLZEŇ - Na Lopatárně
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.,
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

23.04.2024 výskedková-listina-giant-liga-2024.pdf (24.04.2024)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Vojtěch SEIDL10113575462AC SPARTA PRAHA
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš ZÁSTAVA10142293425RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE PLZEŇ
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš JEŽEK10047914950BRILON RACING TEAM MB
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš GDULA10141863894Integray L27 Cycling Team
Tadeáš CIMICKÝ10126944587BIKE TEAM STUPNO
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Robert HULA10023503989Integray L27 Cycling Team
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Radek ČERNÝ10047298796LAPIERRE PLZEŇ
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Petr KUBIAS10004607884Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Petr BUREŠ10005450875LAPIERRE PLZEŇ
Ondřej SOMMR10114814638BIKE TEAM STUPNO
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej NÁGR10093319337SportRaces Cycling Team
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113BIKE TEAM STUPNO
Michal MIKULÁŠEK10093315701CK KRAMOLÍN
Michal KOLLERT10002885631Integray L27 Cycling Team
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CTW CYCLING
Martin VODÁK10047135920Integray L27 Cycling Team
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE PLZEŇ
Martin NERUDA10120088408RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Lukáš POSPÍŠIL10046853004BIKE TEAM STUPNO
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Luboš JINDRA10141921690RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Luboš JEDLIČKA10055860462BIKE TEAM STUPNO
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina VAVERKOVÁ10047442276BIKE TEAM STUPNO
Karel VLK10081497259PROOFY cycling team
Karel KŘIVANEC10093334491RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE PLZEŇ
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Josef HLADÍK10047920711BRILON RACING TEAM MB
Jiří TEMNIAK10046836634LAPIERRE PLZEŇ
Jiří REJZEK10106410293Roman Kreuziger Cycling Academy
Jiří POSPÍŠIL10139929049AC SPARTA PRAHA
Jiří MANDAUS10047041647LAPIERRE PLZEŇ
Jiří HALAMKA10047633751CK KRAMOLÍN
Jiří BRETŠNAJDR10047256259BIKE TEAM STUPNO
Jaroslav KOUBA10126881135BIKE TEAM STUPNO
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Jaromír SUCHÝ10140406975RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Jan VODA10143127322CYKLO ATOM
Jan SUCHÝ10130013427SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan ŘEHOŘ10107225804ACS DEVELOPMENT
Jan RAJCHART10008820213BIKE TEAM STUPNO
Jan LEHKÝ10106916414BIKE TEAM STUPNO
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan GROSS10053920563BIKE TEAM STUPNO
Jakub ŠVANDRLÍK10096874789AC SPARTA PRAHA
Jakub PATRAS10131055468Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub MAYER10092783817ACS DEVELOPMENT
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Filip TOTZAUER10126948328BIKE TEAM STUPNO
David KORČAK10048068534CYKLO JIŘIČKA Č.BUDĚJOVICE
Daniel SRP10023964034BIKE TEAM STUPNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
Daniel MACHALA10047651333RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniel KOUBA10081498269BIKE TEAM STUPNO
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Anna HRDINOVÁ10079418833SportRaces Cycling Team
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam LÁVIČKA10093321660MERIDA BIKE RANCH TEAM