Závod: HANÁ Tour 2 0 0 8

  
StavVýsledky
NázevHANÁ Tour 2 0 0 8
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY + ŽENY
KADETI
MUŽI
ŽÁCI + KADETKY
Datum startu6.06.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelVEUS klub Vyškov a BREDASPORT s.r.o. ve spolupráci s městským úřadem Vyškov a obecními úřady Nezamyslice a Bousín
Adresa pořadateleBřetislav Usnul, U Jandovky 128/5, 682 01 Vyškov
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailbretislavusnul@seznam.cz
Telefontel.+420 602 74
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

06-06-08-22-57-48V080606_Hana.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
5Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
6Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
7Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
8Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
9Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10- - -PUSKINAK.CZ 
12Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
13- - -TEAM FORMAN CINELLI 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TEAM FORMAN CINELLI 
19- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
20Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
21- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
22- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
23Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
24Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
25- - -VEUS VYŠKOV 
26Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
27Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
28- - -Cyklotrénink - František Trkal 
29- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
30Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
31- - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -PROFI SPORT CHEB 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -CYKLOTRENINK.COM 
11- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
12- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
13- - -TEAM CYCLING FANINI 
14Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
18Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
21- - -PELL´S TEAM 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -GALAXY PRACHATICE 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -Klein Constantia 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
7Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
8Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -PRODOLI RACING TEAM 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -BMC RACING 
17- - -ASO DUKLA BRNO 
18- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
19Jan BENEŠSymbio+CE.Energy 
20- - -Bikonur Cycling Team 
21- - -SKP DUHA Lanškroun 
22- - -MARATON CENTRUM JIČÍN 
23Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
24Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -CASKA INVEST-CYKLISTICKÝ ODDÍL 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -YOGI RACING OSTRAVA 
30- - -STEVENS Znojmo 
31- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
33- - -SKP DUHA Lanškroun 
34- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
35- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
38- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
39- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
40- - -EX 23 SARONI factory team 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -TJ SIGMA HRANICE 
43Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
44- - -Astana Pro Team 
45- - -HEAD BIKE Opava 
46- - -TJ STADION LOUNY 
47- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
48- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -FUTURE CYCLING - eD´system 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
 - - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAX CURSOR 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -KOLOKRÁM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14- - -ETIXX - QUICK STEP 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
18- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19Jiří ŠTĚPÁNÍKNUTREND SPECIALIZED RACING 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
23Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
24Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
29- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
33- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
34- - -ASO DUKLA BRNO 
35- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
36Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
37- - -TJ KOVO PRAHA 
38- - -VEUS VYŠKOV 
39- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
40- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
41- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
42- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
43- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
44- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
45Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
46- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
47- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
48- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
50- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI + KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -CYKLO ATOM 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -ASO DUKLA BRNO 
15Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
16- - -CK FESO PETŘVALD 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
22Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
23Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -TJ UNIČOV 
28- - -TEAM LOUNY 
29- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -TJ SIGMA HRANICE 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
33- - -TJ KOVO PRAHA 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10047213217SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10006456140ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10005462191CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10046590191SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10003128030TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10006973977MAX CURSOR
- - -10006498778MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047117631SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10003390233PRODOLI RACING TEAM
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10046352644ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046971525SK VEHA TEAM
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
Filip ADEL10005618708Superior Velsbike Team
- - -10046441863KOVO PRAHA
- - -10006499182TEAM CYCLING FANINI
- - -10047199271CYKLO ATOM
- - -10046814204SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10006048942VITALO FUTURE CYCLING
- - -10011371212ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan BENEŠ10010832052SKIBIKECENTRUM.CZ team
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10005920721caffenannini.cz CyclingMTBteam
- - -10046750849ASO DUKLA BRNO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří KAŇKOVSKÝ10006498980MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007759172STEVENS Znojmo
- - -10047104796CYKLOTRENINK
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10012562086VEUS VYŠKOV
- - -10047151983HEAD PRO TEAM OPAVA
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046637176CK LUCAS FRAMES BLŠANY
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046321827ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10011341203ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047636579SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046979912ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006683078KOVO PRAHA
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10006765530SUPERIOR SUNINVENT TEAM
- - -10011372323KOVO PRAHA
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047507651KC HLINSKO
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10005500587TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046873717TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Pavel ŠUBRT10003008192AC SPARTA PRAHA
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10005462494DT - SPECIALIZED
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046777525 
- - -10002855016TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046871693YOGI RACING OSTRAVA
- - -10005619112PRODOLI RACING TEAM
- - -10047077114VEUS VYŠKOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10004607985CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10047140970ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10004627587 
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047161683SK ZŠ HOSTIVAŘ