Závod: 1. ČP Motol

  
StavVýsledky
Název1. ČP Motol
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI / JUNIORS bodovací 6.11.
JUNIOŘI / JUNIORS dvojice 7.11.
JUNIOŘI / JUNIORS omnium 6.11.
JUNIOŘI / JUNIORS omnium 7.11.
KADETI / CADETS bodovací 6.11.
KADETI / CADETS dvojice 7.11.
KADETI / CADETS omnium 6.11.
KADETI / CADETS omnium 7.11.
ŽÁCI / MINIME bodovací 6.11.
ŽÁCI / MINIME bodovací 7.11.
ŽÁCI / MINIME omnium 6.11.
ŽÁCI / MINIME omnium 7.11.
Datum startu6.11.2010
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailstadionlouny@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

15-10-11-19-40-45Kopie_-_22-11-10-19-17-44Motol-1.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI / CADETS omnium 6.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
9Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov 
14- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
15- - -ASO DUKLA BRNO 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -AŠŠTÍ BAJKEŘI o.s. 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -HAVEN TEAM 
26- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
27- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS bodovací 6.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
3- - -TEAM LOUNY 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
11- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
12Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
20Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21- - -AŠŠTÍ BAJKEŘI o.s. 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
24- - -HAVEN TEAM 
25- - -TJ STADION LOUNY 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS omnium 7.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -TEAM LOUNY 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
15- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
16Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
21- - -ASO DUKLA BRNO 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
24- - -HAVEN TEAM 
25- - -AŠŠTÍ BAJKEŘI o.s. 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS dvojice 7.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TEAM LOUNY 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS omnium 6.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -MRX TEAM BOŘITOV 
12- - -MRX TEAM BOŘITOV 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -DUKLA PRAHA 
17Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
22- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS bodovací 6.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -MRX TEAM BOŘITOV 
12- - -MRX TEAM BOŘITOV 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
25- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS omnium 7.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -MRX TEAM BOŘITOV 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -MRX TEAM BOŘITOV 
19- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
20Jan KUČERABIKROSCLUB ŘEPY 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS dvojice 7.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -MRX TEAM BOŘITOV 
7- - -DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME omnium 6.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CYKLOTEAM OSTROV 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
19- - -PROFI SPORT CHEB 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22- - -CYKLOTEAM OSTROV 
23David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
24- - -CYKLOTEAM OSTROV 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26- - -TJ UNIČOV 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
29Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
30- - -KROSS Bike Ranch team 
31- - -PROFI SPORT CHEB 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME bodovací 6.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
12Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
19- - -PROFI SPORT CHEB 
20David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22- - -CYKLOTEAM OSTROV 
24- - -KROSS Bike Ranch team 
25- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -CYKLOTEAM OSTROV 
28- - -PROFI SPORT CHEB 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME omnium 7.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -CYKLOTEAM OSTROV 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -PROFI SPORT CHEB 
21- - -CYKLOTEAM OSTROV 
22Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
23- - -CYKLOTEAM OSTROV 
24Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
25Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
29- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
30- - -PROFI SPORT CHEB 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME bodovací 7.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
7Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
8Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -CYKLOTEAM OSTROV 
11Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
18- - -PROFI SPORT CHEB 
19- - -CYKLOTEAM OSTROV 
20- - -CYKLOTEAM OSTROV 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -PROFI SPORT CHEB 
29Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048055703PROFI SPORT CHEB
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047769046KOVO PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10009500829 
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047115005AŠŠTÍ BAJKEŘI o.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008706641KOVO PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV