Závod: Memoriál Rudolfa Schejbala

  
StavVýsledky
NázevMemoriál Rudolfa Schejbala
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI ml
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu2.04.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1299525701-propozice-memoril-rudolfa-schejbala.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07-04-11-23-19-14V110402_Brno.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
5Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -CT WEBER 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Tomáš MEDEKCT WEBER 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -EX 23 SARONI factory team 
19Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
20- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
21- - -BIKE PRO RACING 
23- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
24- - -DUKLA PRAHA 
25Jakub RYDVALZPcyklo PROOFY Corratec team 
26- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
27- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -SKP DUHA Lanškroun 
30- - -SKP DUHA Lanškroun 
31Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
32- - -EX 23 SARONI factory team 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
36- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -MRX TEAM BOŘITOV 
38Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
39- - -DUKLA PRAHA 
40Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
42- - -MRX TEAM BOŘITOV 
43- - -SKP DUHA Lanškroun 
44Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
45- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
46- - -CK FESO PETŘVALD 
47David SOJKAASO DUKLA BRNO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PROFI SPORT CHEB 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
5- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
10- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
11- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI ml
PořadíJménoOddílKategorie
1Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
4Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9- - -DUKLA PRAHA 
10Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2Lukáš KUNTGHOST Team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
8- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
9- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
10Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
11Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
12Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TJ UNIČOV 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -CYKLOTEAM OSTROV 
17- - -TJ UNIČOV 
18- - -SUPERIOR RIDERS 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -SKI KLUB ŠUMAVA 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
22Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -CYKLOTEAM OSTROV 
25- - -TJ KOVO PRAHA 
26- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
27- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
30- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
31- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
3Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
4Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
5- - -TJ UNIČOV 
6Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TJ TŽ TŘINEC 
14Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
15Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
21- - -Klein Constantia 
22Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
23- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
25Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
29Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TJ TŽ TŘINEC 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -SUPERIOR RIDERS 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLOTRENINK.COM 
2- - -HAVEN TEAM 
3- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TJ TŽ TŘINEC 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10047505732EX 23 SARONI factory team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10046518453SK VELO PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10007704612 
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009446770ROUVY Specialized
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10046486424SK VELO PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ROUVY Specialized
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10015730754 
- - -10007503134CCC Team
- - -10048094402TJ UNIČOV
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10006499182TEAM CYCLING FANINI
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046436409KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046642533KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub RYDVAL10007882040BIKE CLUB JBC
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10046338496SK VELO PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048178668BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10010894595 
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151GIANT cycling team
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
- - -10046514615BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10048171796EX 23 SARONI factory team
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10014352647SUPERIOR RIDERS
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190691TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10013286152CK Příbram
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013158436VENDETA RACING
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10046373761TJ FAVORIT BRNO
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012791654SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046388212ELKOV AUTHOR junior team
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10048095614TJ UNIČOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10009338757 
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10013840264SUPERIOR RIDERS
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046728015DUKLA PRAHA
- - -10007149890RAJEC 100% TREK
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA