Závod: VC RKCA

  
StavNemá výsledky
NázevVC RKCA
Třída 
Odvětví
Silnice
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Datum startu11.06.2024
Datum konce11.06.2024
Uzávěrka přihlášek10.06.2024
Místo konáníPlzeň-Lopatárna
Kraj 
PořadatelRoman Kreuziger Cycling Academy
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaPetr Kubias
E-mailkubias@rkca.cz
Telefon+420603531820
Fax 
PropoziceVC RKCA_2024.pdf (9.05.2024)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

11.06.2024 výsledková-listina-giant-liga-2024.pdf (12.06.2024)

Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Eliška KRÁLOVÁ10106268231ACS DEVELOPMENT
Františka HORNOVÁ10106410192ACS DEVELOPMENT
Jolana KROUPOVÁ10105703106ACS DEVELOPMENT
Josef HORN10106268433ACS DEVELOPMENT
Michal ZÁHOREC10092531718ACS DEVELOPMENT
Andrea BRABCOVÁ10127844465BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Jan KOŠŤÁLEK10105465353BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Laura ZEMANOVÁ10105465656BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Barbora BLECHOVÁ10132014758BIKE TEAM STUPNO
David MELKA10126949944BIKE TEAM STUPNO
Dominik MAKOVEC10105522240BIKE TEAM STUPNO
Jan HAVLÍK10114814133BIKE TEAM STUPNO
Jan KRÁL10092977312BIKE TEAM STUPNO
Lucie VEITOVÁ10114815244BIKE TEAM STUPNO
Lucie VYLETOVÁ10141920074BIKE TEAM STUPNO
Magdaléna KRHOUNKOVÁ10141045256BIKE TEAM STUPNO
Marie HAVLÍKOVÁ10114814335BIKE TEAM STUPNO
Martin VERNER10106543265BIKE TEAM STUPNO
Matěj STANKE10104518389BIKE TEAM STUPNO
Matěj VOJÁK10114815850BIKE TEAM STUPNO
Ondřej KOUBA10094588017BIKE TEAM STUPNO
Patrik POKORNÝ10116818494BIKE TEAM STUPNO
Patrik Václav ŠKOPEK10126950853BIKE TEAM STUPNO
Pavlína KEJZLAROVÁ10144953548BIKE TEAM STUPNO
Šimon LEHKÝ10106916515BIKE TEAM STUPNO
Šimon PETERKA10141047579BIKE TEAM STUPNO
Šimon POKORNÝ10116818700BIKE TEAM STUPNO
Šimon SEBRÁNEK10126950348BIKE TEAM STUPNO
Tomáš RICHTR10140086067BIKE TEAM STUPNO
Vojtěch MALÝ10144953447BIKE TEAM STUPNO
Adam HRDINA10115110183CK Jihočeské naděje
Denis JOGL10118295524CK LOKO Rakovník
Matěj KŘIŽÁK10127553667CK LOKO Rakovník
Radim DOBRÝ10118282386CK LOKO Rakovník
Mikoláš ICHA10113859287DUKLA PRAHA
Adam BREBURDA10140568542MS BIKE ACADEMY RACING
Adéla JEDLIČKOVÁ10125548595MS BIKE ACADEMY RACING
Antonín VALENTA10139620770MS BIKE ACADEMY RACING
Ester KLUGOVÁ10105465252MS BIKE ACADEMY RACING
Filip ANDRLE10128143044MS BIKE ACADEMY RACING
Filip RUMAN10106542861MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub BENEŠ10106542457MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub GOTTFRIED10139618851MS BIKE ACADEMY RACING
Marek BENEŠ10140564805MS BIKE ACADEMY RACING
Martin HEJZEK10125545464MS BIKE ACADEMY RACING
Mikuláš Yannick MELICHAR10125545868MS BIKE ACADEMY RACING
Natálie ŠTROFOVÁ10125547787MS BIKE ACADEMY RACING
Nela VÁVROVÁ10092978019MS BIKE ACADEMY RACING
Nikol MARKOVÁ10140565714MS BIKE ACADEMY RACING
Ondřej HEJZEK10140567734MS BIKE ACADEMY RACING
Oscar PRÝCA10106542760MS BIKE ACADEMY RACING
Peter JANÁK10151508122MS BIKE ACADEMY RACING
Petr ČÁSLAVSKÝ10106542558MS BIKE ACADEMY RACING
Petr KILIAN10106542659MS BIKE ACADEMY RACING
Robin TOBRMAN10108091427MS BIKE ACADEMY RACING
Tereza JEDLÍKOVÁ10140568744MS BIKE ACADEMY RACING
Tereza MÍŠKOVÁ10151511051MS BIKE ACADEMY RACING
Tereza RUMANOVÁ10114214652MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš KUČVA10105703813MS BIKE ACADEMY RACING
Václav KLEISNER10140567936MS BIKE ACADEMY RACING
Viktorie PÍCLOVÁ10140568845MS BIKE ACADEMY RACING
Vojtěch RÁŽ10131608570MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub WALIŠ10152853590RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
David VLK10106348356SK PETŘÍN PLZEŇ
Josef HORÁLEK10144743481SK PETŘÍN PLZEŇ
Marek FRANČE10126948025SK PETŘÍN PLZEŇ
Štěpán VANČATA10140582282SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonie CERMANOVÁ10097999989TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Filip KŘENEK10154022038TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek FRANK10122210078TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Vojtěch TOMÁŠ10145651948TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Barbora ŠEBESTOVÁ10118748996TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jiří SPĚVÁČEK10140783558TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Kateřina SLOUPOVÁ10140783053TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
David HUSÁK10128794156VELO AKADEMIE KLADNO
Jáchym ZAZVONIL10099189049VELO AKADEMIE KLADNO
Jaroslav JIRKA10106070995VELO AKADEMIE KLADNO
Martin VOLF10106072716VELO AKADEMIE KLADNO
Michaela FROLÍKOVÁ10116428777VELO AKADEMIE KLADNO