Závod: MČR čj Elite+U23

  
StavVýsledky
NázevMČR čj Elite+U23
Odvětví
Silnice
MUŽI - ELITE
ŽENY - WOMEN
Datum startu23.06.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailczechtour09@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1307097929-propozice-mr-j-elite-u23.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

23-06-11-23-50-07casovka.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI - ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -GIANT Trans Brdy Team 
2Jan BÁRTAELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -LAWI Stars - GIANT 
4Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
5Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
7Zdeněk ŠTYBARQuick-Step Floors Cycling Team 
8- - -SportRaces-Isaac Team 
10- - -ETIXX - QUICK STEP 
12- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
13Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
14Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
23Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
24- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
29- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
32Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
33- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
36Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
37- - -TEAM DUKLA PRAHA 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39- - -KOLOKRÁM 
41Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
42- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
43- - -KČCL 1900 
44- - -BMC RACING 
46- - -PRO - T CYCLING TEAM 
47- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
49Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
50- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
51- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
52- - -AC SPARTA PRAHA 
53- - -EX 23 SARONI factory team 
55Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
56- - -Cyklotrénink - František Trkal 
58Luděk BLINKACykloteam MXM Hulín 
59- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
60- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
61Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
65- - -CYKLO MXM HULÍN 
66René JAURISFAVORIT RACING 
67- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
68- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
69- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
70- - -EX 23 SARONI factory team 
73Michal BENDATJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 
74- - -EX 23 SARONI factory team 
76- - -SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC 
77- - -EX 23 SARONI factory team 
78- - -EX 23 SARONI factory team 
79Luboš JIRKASPASTIC HANDICAP 
 - - -SportRaces-Isaac Team 
 - - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii ŽENY - WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NowiS TEAM 
2- - -ASTANA WOMEN 
3Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
7- - -TEAM CYCLING FANINI 
10- - -NowiS TEAM 
11- - -COMFORT PLZEŇ 
12- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
13- - -BIGLA CYCLING TEAM 
14- - -CYCLING BRNO 
15- - -ALLTRAINING.CZ 
17- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
19Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
22Jana VYČÍTALOVÁACS DRAK VRBNO 
23Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
29- - -CK FESO PETŘVALD 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10046759034oddílcyklistikyTJSpartakTřebíč
- - -10005942747AC SPARTA PRAHA
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10013052039EX 23 SARONI factory team
- - -10011866013TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
Jan BÁRTA10003245945ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10046757620STEVENS Znojmo
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004771976 
- - -10007759172STEVENS Znojmo
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Karel HNÍK10006120781ELKOV AUTHOR cycling team
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10002722246MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10011354842EX 23 SARONI factory team
- - - TEAM SKY
- - -10009845884EX 23 SARONI factory team
Lubomír PETRUŠ10005618809Ethic Sport cycling team
Luboš JIRKA10008499911SPASTIC HANDICAP
Luděk BLINKA10011866215Cykloteam MXM Hulín
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10004125009Nilfisk ALTO pro cycling
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006765530SUPERIOR SUNINVENT TEAM
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michal BENDA10003350120TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - - KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013482071CYCLING BRNO
- - -10009386348 
- - -10012562187SportRaces Isaac Team
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10015111166TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10002375167KOLOKRÁM
- - -10006387735EX 23 SARONI factory team
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006092691BMC RACING
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10003397105BMC RACING
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10002750336Bikonur Cycling Team
Zdeněk ŠTYBAR10002782264Quick-Step Floors Cycling Team