Závod: ČP mládeže Pičín

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže Pičín
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
MUŽI / MEN
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽENY / WOMEN
Datum startu3.04.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice21-02-11-23-01-49propozice_filepin_silnice_3.4.2011.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07-04-11-23-40-10Picin.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
2Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
4Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -BMC RACING 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
12- - -CK Příbram 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -LAWI Stars - GIANT 
17- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -KOLOKRÁM 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
23Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
24- - -STEVENS Znojmo 
25Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26- - -Bikonur Cycling Team 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
29Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
30Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
33Tomáš RADOLFRAPID PLZEŇ 
35- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
37Vojtěch STRÁNSKÝDexter Cycling 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39Kristian HYNEKCANYON TOPEAK 
40- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
41- - -BIKESTYLE.CZ 
42- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
43- - -TJ FAVORIT BRNO 
44- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
45- - -TEAM FORMAN CINELLI 
46- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
47- - -KOLOKRÁM 
49Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
50- - -CSK MARKUS, spolek 
51- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
53Pavel KODLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
54- - -TEAM DUKLA PRAHA 
55Matouš ULMANČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
56- - -GIANT Trans Brdy Team 
57- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
58Daniel TREMLLAWI Stars - GIANT 
59Milan SPĚŠNÝMS BIKE ACADEMY RACING 
60Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
61- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
62Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
63Michal KESLBikonur Cycling Team 
64- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
65- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
66Kamil KOPRNICKÝAXON SPORT TEAM 
67Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
68- - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
69- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
70Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
71- - -TEAM FORMAN CINELLI 
72Petr ČECHURAAXON SPORT TEAM 
73- - -YOGI RACING OSTRAVA 
76- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
77Daniel HORÁKdhCYCLING Team 
78- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
79- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
80Martin KŘÍŽCK Příbram - Fany GASTRO 
81Bedřich PRŮCHASportRaces-Isaac Team 
82Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
 Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -Bikonur Cycling Team 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
 Roman HANZELÍNAUTHOR TEAM STUPNO 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -SportRaces-Isaac Team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -KOLOKRÁM 
 Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
 Aleš STRNADBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 
 Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 - - -pavelsvision.com 
 Petr TOMANTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 Zdeněk VOBECKÝPROTOCYCLES 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
3Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
10- - -TEAM LOUNY 
11- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12- - -EX 23 SARONI factory team 
13- - -TJ TŽ TŘINEC 
14- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
16Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
17Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
18Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov 
25- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
28Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
29Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
30- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
31Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
32Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
33- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
34- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
35- - -DUKLA PRAHA 
36- - -TJ UNIČOV 
37- - -ASO DUKLA BRNO 
38- - -TJ KOVO PRAHA 
39- - -TJ STADION LOUNY 
41- - -Klein Constantia 
42- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
43- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
44- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
45- - -SK VELO PRAHA 
46- - -TJ STADION LOUNY 
47- - -RAJEC TREK 
48- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
49- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
10Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -EX 23 SARONI factory team 
13- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15Tomáš MEDEKCT WEBER 
16- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
17- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
19Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
20Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
21Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
24- - -SKP DUHA Lanškroun 
25- - -TJ STADION LOUNY 
26- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
27- - -CT WEBER 
28- - -MORAVEC Team 
29Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
30- - -MRX TEAM BOŘITOV 
31- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
32Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -ACS DRAK VRBNO 
35- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
36- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -MORAVEC Team 
38- - -IN - LIFE cycling team 
39- - -DUKLA PRAHA 
40- - -CK FESO PETŘVALD 
41- - -DUKLA PRAHA 
43- - -AC SPARTA PRAHA 
44- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
45- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
46Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
47- - -CK Příbram 
48- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
49- - -EX 23 SARONI factory team 
50- - -BIKE PRO RACING 
51David SOJKAASO DUKLA BRNO 
52- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
53Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
54- - -SKP DUHA Lanškroun 
55- - -MRX TEAM BOŘITOV 
56- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
57Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
3- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TJ TŽ TŘINEC 
4Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM LOUNY 
7Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
8Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -CYKLOTEAM OSTROV 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -TJ UNIČOV 
3- - -RAJEC TREK 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
6- - -MORAVEC Team 
7- - -DUKLA PRAHA 
 - - -HAVEN TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
6Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
7Lukáš KUNTGHOST Team 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9- - -MORAVEC Team 
10Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
12- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
13- - -CYKLOTEAM OSTROV 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -SUPERIOR RIDERS 
20Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
21Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
27- - -TJ UNIČOV 
28- - -CYKLOTEAM OSTROV 
29- - -TJ UNIČOV 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
34- - -Cyklo Bendl 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
37- - -TEAM LOUNY 
38- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -KLUB CYKLISTŮ LUŽE-KOŠUMBERK 
41Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CYKLOTEAM OSTROV 
3Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
4- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047142990KOVO PRAHA
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047505732EX 23 SARONI factory team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10046518453SK VELO PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046630914AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10007704612 
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046486424SK VELO PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047544128CSK MARKUS, spolek
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10007503134CCC Team
- - -10048094402TJ UNIČOV
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10011866013TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046742058CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10046376690TJ FAVORIT BRNO
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046338496SK VELO PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek
- - -10012437909KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10012516216KOLOKRÁM
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007759172STEVENS Znojmo
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046514615BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048171796EX 23 SARONI factory team
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
- - -10002722246MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10002620903KOLOKRÁM
- - -10047673157KOLOKRÁM
- - -10007803632KOVO PRAHA
- - -10047825125TEAM FORMAN CINELLI
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10009500829 
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10048176143AUTHOR TEAM STUPNO
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10014352647SUPERIOR RIDERS
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michael KUBÍN10012252801ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
Michal BEDNÁŘ10013602010ČEZ Cyklo Team Tábor
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190691TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10003837039TJ FAVORIT BRNO
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
- - -10005920620KOLOKRÁM
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10047084790KOLOKRÁM
- - -10013286152CK Příbram
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Miroslav BRILL10011726472CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
Ondřej BEZUNK10011998072TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej STRÁNSKÝ10012562389TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003323545CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10046373761TJ FAVORIT BRNO
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Pavel KODL10046914941CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10047101261EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10001219352ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10014559377VELOSERVIS TEAM
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009386348 
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
Petr NOVÁK10012562187SportRaces Isaac Team
Petr TOMAN10002610290TEAM FORMAN CINELLI
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
Radek KRUMMER10005715001ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047966278Eleven Cube Riders
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10008502133SPASTIC HANDICAP
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10004000626Sweep cycling
- - -10046388212ELKOV AUTHOR junior team
- - -10013453678BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Roman HANZELÍN10047845333AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10048095614TJ UNIČOV
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006092691BMC RACING
Tomáš DUDEK10005715607CK Kolo-park.cz
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10002964544ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047051852KC SLAVIA PRAHA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011997870RAJEC 100% TREK
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10003397105BMC RACING
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10003755601CYKLO ATOM
- - -10002802270BMC RACING
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10009338757 
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013840264SUPERIOR RIDERS
- - -10002750336Bikonur Cycling Team
- - -10004627587 
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046728015DUKLA PRAHA
- - -10007149890RAJEC 100% TREK
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA