Závod: Soběslavské Okruhy

  
StavVýsledky
NázevSoběslavské Okruhy
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY A ŽENY
KADETI / CADETS
KADETKY / KADET FEMINI
MUŽI / MEN
ŽÁCI / MINIME
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu9.04.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cykloteam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice04-03-11-18-59-16propozice_filesobslav_kriterium_9.4.2011.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

09-04-11-20-08-04V110409_Sobeslav.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -LAWI Stars - GIANT 
4Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
5Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -Bikonur Cycling Team 
8- - -CK Příbram 
9Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Michal KESLBikonur Cycling Team 
12Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
18Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
23Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24- - -KOLOKRÁM 
25- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26Milan SPĚŠNÝMS BIKE ACADEMY RACING 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -DMT RACING TEAM 
29Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
32Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
33Matouš ULMANČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
36- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
37Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
38- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
39Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -oddílcyklistikyTJSpartakTřebíč 
 - - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -Bikonur Cycling Team 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -CYKLO ATOM 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
 Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
 Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -RAJEC TREK 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Lukáš MITASCT WEBER 
 Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Tomáš RADOLFRAPID PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -STEVENS Znojmo 
 Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
 Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
4Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6Jan VASTLN1 TEAM 
7Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
8- - -TEAM LOUNY 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
13- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
18Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
19- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
24- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
25Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
26Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -ASO DUKLA BRNO 
28Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -Klein Constantia 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -RAJEC TREK 
 - - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
 Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -CYKLOTRENINK.COM 
5Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
6- - -HAVEN TEAM 
7- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
8- - -KOLOKRÁM 
9- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
10- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -TEAM LOUNY 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9David KOUDELKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
11- - -DUKLA PRAHA 
12Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
14- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CT WEBER 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Tomáš MEDEKCT WEBER 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -MRX TEAM BOŘITOV 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
15- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
18- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
19Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
21- - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -IN - LIFE cycling team 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -JUMP - X 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
 - - -MORAVEC Team 
 - - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 David SOJKAASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 Martin STOŠEKSymbio+CE.Energy 
 - - -VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Lukáš KUNTGHOST Team 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -CK FESO PETŘVALD 
10- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
13- - -CYKLOTEAM OSTROV 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -TJ UNIČOV 
17- - -PUSKINAK.CZ 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -TEAM LOUNY 
26Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
 - - -SK VELO PRAHA 
 - - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
Výsledky v kategorii KADETKY / KADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -ACS DRAK VRBNO 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10005865349KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048055703PROFI SPORT CHEB
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046759034oddílcyklistikyTJSpartakTřebíč
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10011321092CT J.HRADEC U SK KAMEN
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10007503235SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046482986NOVATOP - LAPIERRE
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046315763KOVO PRAHA
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046316672VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
- - -10007503134CCC Team
- - -10048094402TJ UNIČOV
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10006235666TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046436409KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10007650149ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046642533KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10046526941RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048178668BIKROSCLUB ŘEPY
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151Pirelli Mercedes-Benz PRAHA Trek
- - -10046355472ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10005864642TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046576855ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10012516216KOLOKRÁM
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007759172STEVENS Znojmo
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048202920VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046514615BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
- - -10002722246MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10002620903KOLOKRÁM
- - -10048064793VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
- - -10047673157KOLOKRÁM
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10008063512ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007649846ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10004125009Nilfisk ALTO pro cycling
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10046418019VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
Marek MIXA10003097617KOVO PRAHA
- - -10009500829 
- - -10012128822CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin BÍNA10002600691KOLOKRÁM
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin STOŠEK10007649644VITALO FUTURE CYCLING
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš ULMAN10005872423ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10014352647SUPERIOR RIDERS
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michaela HÁJKOVÁ10046333446BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
Michal BEDNÁŘ10013602010ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190691TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
- - - KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10005920620KOLOKRÁM
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10047084790KOLOKRÁM
- - -10013286152CK Příbram
- - -10047497547KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006505852SK VEHA TEAM
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047919596ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003323545CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10007649745JUMP - X
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10008502133SPASTIC HANDICAP
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046440651VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
- - -10046388212ELKOV AUTHOR junior team
- - -10013453678BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10048095614TJ UNIČOV
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10007650250ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046439944ACS DRAK VRBNO
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš DUDEK10005715607CK Kolo-park.cz
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
- - -10012774375RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10002964544ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011997870RAJEC 100% TREK
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10046463384PROFI SPORT CHEB
- - -10003755601CYKLO ATOM
- - -10012850056RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046714372NOVATOP - LAPIERRE
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10009338757 
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046574532RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10002750336Bikonur Cycling Team
- - -10004627587 
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
- - -10046728015DUKLA PRAHA
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA