Závod: Zbraslav u Brna

  
StavVýsledky
NázevZbraslav u Brna
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu10.04.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozice04-03-11-19-01-03propozice_filezbraslav_silnice_10.4.2011.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

10-04-11-18-42-48V110410_Zbraslav.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Tomáš MEDEKCT WEBER 
6- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
7- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
8- - -CT WEBER 
9Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CK Příbram 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -MRX TEAM BOŘITOV 
20- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
21Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
22Jakub RYDVALZPcyklo PROOFY Corratec team 
23- - -MORAVEC Team 
25- - -SKP DUHA Lanškroun 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
29- - -DUKLA PRAHA 
30- - -CK FESO PETŘVALD 
31- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
32- - -TJ STADION LOUNY 
33- - -IN - LIFE cycling team 
35- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
36Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -MORAVEC Team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -VEUS VYŠKOV 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 David SOJKAASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -BIKE PRO RACING 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
4- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
 Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
8- - -TJ STADION LOUNY 
10Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
12Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
13Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
19Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
20- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
21- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
24Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
26Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
27- - -TEAM LOUNY 
28Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
29- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
30- - -DUKLA PRAHA 
31- - -TJ STADION LOUNY 
33- - -AC SPARTA PRAHA 
35- - -CK MTB Maraton 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
37- - -RAJEC TREK 
38- - -ASO DUKLA BRNO 
39- - -Klein Constantia 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -Cyklo Bendl 
11Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
14- - -DUKLA PRAHA 
15Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -ACS DRAK VRBNO 
17- - -KLUB CYKLISTŮ LUŽE-KOŠUMBERK 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Lukáš KUNTGHOST Team 
4Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
5- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
9- - -MORAVEC Team 
10- - -CK FESO PETŘVALD 
11- - -TJ STADION LOUNY 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -CYKLOTEAM OSTROV 
16Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
17Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TJ SIGMA HRANICE 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
21- - -TJ UNIČOV 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -TJ UNIČOV 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
29- - -TJ STADION LOUNY 
30- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
31Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
32- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -TJ KOVO PRAHA 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -TEAM LOUNY 
37- - -CYKLOTEAM OSTROV 
38- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
39- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 - - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
3- - -TJ TŽ TŘINEC 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -ACS DRAK VRBNO 
9- - -CYKLOTEAM OSTROV 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLOTRENINK.COM 
2- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
3- - -MORAVEC Team 
4- - -TJ TŽ TŘINEC 
5- - -TEAM LOUNY 
6Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
7Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
 - - -HAVEN TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
5Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
9Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454189DUKLA PRAHA
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10048055703PROFI SPORT CHEB
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10047613038SK PETŘÍN PLZEŇ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047915657TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015730754 
- - -10007503134CCC Team
- - -10048094402TJ UNIČOV
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046436409KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046642533KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
Jakub RYDVAL10007882040BIKE CLUB JBC
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013228861DUKLA PRAHA
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010894595 
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151GIANT cycling team
- - -10046355472ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10001455788TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047606772TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047079942MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046470862CK FESO PETŘVALD
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10046730035KLUB CYKLISTŮ LUŽE-KOŠUMBERK
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10008974605TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048175234TEAM LOUNY
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
- - -10012222889BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10046314046CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129 
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10048190691TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046716493SKM ZLATÉ HORY
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10013286152CK Příbram
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046352341SKP DUHA Lanškroun
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046536439MORAVEC Team
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10008975009 
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046388212ELKOV AUTHOR junior team
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
- - -10006117650CPV KRNOV
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10048095614TJ UNIČOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046439944ACS DRAK VRBNO
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10008992991 
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10048179173YOGI RACING OSTRAVA
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10046463384PROFI SPORT CHEB
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10009338757 
- - -10048131784TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048094907TJ UNIČOV
- - -10013781155VELOSERVIS TEAM
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046728015DUKLA PRAHA
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA