Závod: Kriterium Výškov

  
StavVýsledky
NázevKriterium Výškov
Odvětví
Silnice
ELITE
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁCI ml / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu10.09.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailstadionlouny@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice04-03-11-19-02-52propozice_filevkov_kriterium_10.9.2011.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

11-09-11-23-35-22V110910_Výškov.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -BMC RACING 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
6- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
7Tomáš VIKTORINSWEEP Ultimate Sport 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
5- - -CYKLOTRENINK.COM 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
2Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -CT WEBER 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -EX 23 SARONI factory team 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -IN - LIFE cycling team 
21Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
22- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
24- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
25- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
27Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
28- - -EX 23 SARONI factory team 
29- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
30Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
31- - -TJ STADION LOUNY 
32Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
37- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI ml / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -GHOST Team 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -DUKLA PRAHA 
10Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
3- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5- - -TEAM LOUNY 
6Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
7Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
11Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov 
17Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
18Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -Klein Constantia 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
28- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
29- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -TJ SIGMA HRANICE 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
14- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -TEAM LOUNY 
22- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
23Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046459647CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10005865349KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10048055703PROFI SPORT CHEB
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
- - -10047018308PROFI SPORT CHEB
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046497033TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007503134CCC Team
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10008146364MORAVEC Team
- - -10007585784KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046742058CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048057117SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046482380MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří ŠLÉGL10012222990Lawi - Granfondo team
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009850938TEAM LOUNY
- - -10047765612DUKLA PRAHA
- - -10046353351TJ FAVORIT BRNO
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046666074ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10048042969DUKLA PRAHA
- - -10004125009Nilfisk ALTO pro cycling
- - -10009500829 
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10046714170CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10007704410KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046563923SK ZŠ HOSTIVAŘ
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michael KUBÍN10012252801ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048202415SKP DUHA Lanškroun
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
- - -10046621618SKP DUHA Lanškroun
- - -10008659050CCC Team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10047497547KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012849652KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046609288HAVEN TEAM
- - -10008975009 
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10046310107CPV KRNOV
- - -10046624547CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046832691CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007585683ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046373660CYKLO POKR PARDUBICE
- - -10008708055EX 23 SARONI factory team
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046446715TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046665973MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10006682876AC SPARTA PRAHA