Závod: Etapový Mléčný závod

  
StavVýsledky
NázevEtapový Mléčný závod
Odvětví
Silnice
1 etapa
2 etapa
3 etapa
4 etapa
celkem
Datum startu8.07.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailstadionlouny@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice04-03-11-19-04-00propozice_filerozpis_etap_mln_zvod_8.-10.7.2011.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

12-07-11-21-50-31Kopie_-_V110710_Louny.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
19- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
20Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
21Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
22- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
23Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov 
30- - -TEAM LOUNY 
33- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
34- - -EX 23 SARONI factory team 
35Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
37- - -DUKLA PRAHA 
41- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
47- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
48Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
49- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
51- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
52Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
53- - -TJ STADION LOUNY 
54Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
55- - -CK MTB Maraton 
56- - -TJ STADION LOUNY 
57Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
58Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
60Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
61- - -AC SPARTA PRAHA 
62- - -TJ UNIČOV 
63- - -TJ STADION LOUNY 
65- - -ASO DUKLA BRNO 
66- - -DUKLA PRAHA 
73- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
74- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
75- - -TJ KOVO PRAHA 
76- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
79- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
81- - -TJ STADION LOUNY 
87- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6- - -TJ UNIČOV 
8Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
10Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
11Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
13Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
14Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
16Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -TEAM LOUNY 
21- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
23- - -DUKLA PRAHA 
24- - -TJ STADION LOUNY 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov 
28Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
31- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
37Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
38- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
42- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
45- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
48- - -EX 23 SARONI factory team 
50- - -CK MTB Maraton 
51- - -AC SPARTA PRAHA 
52Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
53Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
54- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
55- - -TJ STADION LOUNY 
59- - -ASO DUKLA BRNO 
60- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
61- - -DUKLA PRAHA 
62- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
63Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
67- - -TJ FAVORIT BRNO 
68- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
70Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
71- - -TJ STADION LOUNY 
73- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
75- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
77- - -TJ KOVO PRAHA 
78Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
79- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
81- - -TJ STADION LOUNY 
87- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
15Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
18Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
22Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
23- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
26Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
28Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
29- - -EX 23 SARONI factory team 
31Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
35- - -TEAM LOUNY 
36- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov 
41- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
42- - -TJ KOVO PRAHA 
43- - -DUKLA PRAHA 
44- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
45- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
46Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
48- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
56- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
60- - -AC SPARTA PRAHA 
62Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
63Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
64- - -ASO DUKLA BRNO 
65- - -TJ STADION LOUNY 
66- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
69- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
76- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
77- - -TJ STADION LOUNY 
78- - -TJ STADION LOUNY 
79- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
81- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
82Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
83Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
84- - -CK MTB Maraton 
85- - -TJ FAVORIT BRNO 
86- - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii 4 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
6Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
9- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
13- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
14Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
19Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
27Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
28Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
30- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
32Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov 
35- - -EX 23 SARONI factory team 
36- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
37- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
39- - -TJ STADION LOUNY 
42- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
44- - -TEAM LOUNY 
46- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
47Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
49- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
53- - -AC SPARTA PRAHA 
54Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
57- - -TJ STADION LOUNY 
58- - -TJ STADION LOUNY 
59Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
63Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
64- - -DUKLA PRAHA 
66Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
67- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
68- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
69- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
70- - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -CK MTB Maraton 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii celkem
PořadíJménoOddílKategorie
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
8Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
10Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
11Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
13- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
14Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
29- - -EX 23 SARONI factory team 
30- - -TEAM LOUNY 
32- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
34Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
42- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
43- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
45- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
46- - -DUKLA PRAHA 
47Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
51- - -TJ STADION LOUNY 
53- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
54Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
55- - -AC SPARTA PRAHA 
57- - -TJ STADION LOUNY 
58- - -TJ STADION LOUNY 
60Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
63Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
64Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
66- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
67- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
68- - -ASO DUKLA BRNO 
69- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -CK MTB Maraton 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046630914AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046714877SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
- - -10047131068KOVO PRAHA
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046481370CK DACOM PHARMA KYJOV
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10046610908ASO DUKLA BRNO
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10009500829 
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10013668492 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008992991 
- - -10046463384PROFI SPORT CHEB
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice