Závod: Eatpový Jevíčko

  
StavVýsledky
NázevEatpový Jevíčko
Odvětví
Silnice
1. etapa
2. etapa
3. etapa
4. etapa
celkově
JUNIORKY - ŽENY celkově
Datum startu6.05.2011
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-maila.dostal@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice04-03-11-21-16-14propozice_fileetap_jevko_6.-8.5.2011.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii 1. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
6Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
11Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
18- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -TEAM LOUNY 
21- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
24Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov 
42Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
43Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
45Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
46- - -TJ STADION LOUNY 
47Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
52Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
53- - -DUKLA PRAHA 
54Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
56- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
57Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
59- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
60- - -EX 23 SARONI factory team 
61Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
63- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
64- - -AC SPARTA PRAHA 
66- - -TEAM CYCLING FANINI 
72- - -VELOSERVIS TEAM 
74- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
77Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
78- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
79Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
80- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
81- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
82- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
84- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
87- - -TJ UNIČOV 
88Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
89- - -RAJEC TREK 
90- - -TJ STADION LOUNY 
94- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
95- - -ASO DUKLA BRNO 
96- - -TJ STADION LOUNY 
97- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
98- - -TJ KOVO PRAHA 
99- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
100- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
102- - -MORAVEC Team 
103- - -TJ KOVO PRAHA 
104- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
105- - -AC SPARTA PRAHA 
106Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
107- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii 2. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
14- - -TJ STADION LOUNY 
15Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
18- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
19Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
23- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
24Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
25- - -TEAM LOUNY 
27Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
32- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
37Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
40Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
47Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
48- - -PARDUS TUFO Prostějov 
49Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
54- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
56- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
58- - -EX 23 SARONI factory team 
59- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
61- - -ASO DUKLA BRNO 
67- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
68Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
69Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
70- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
71- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
72- - -TEAM CYCLING FANINI 
75- - -AC SPARTA PRAHA 
76Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
77Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
78- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
79Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
82Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
84- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
85- - -DUKLA PRAHA 
86- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
87- - -RAJEC TREK 
88- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
89Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
91- - -TJ STADION LOUNY 
93- - -TJ KOVO PRAHA 
94- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
95- - -VELOSERVIS TEAM 
96- - -TJ KOVO PRAHA 
97- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
98- - -TJ UNIČOV 
101- - -TJ STADION LOUNY 
102- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
103- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
104- - -MORAVEC Team 
105Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
106- - -AC SPARTA PRAHA 
107- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
108- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
6Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
7Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
10- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
18- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
19Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
21Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
23- - -TEAM LOUNY 
27Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
28Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
32Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov 
41- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
46- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
53- - -EX 23 SARONI factory team 
55- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
56- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
57Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
59Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
60- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
61Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
62- - -TEAM CYCLING FANINI 
67- - -VELOSERVIS TEAM 
68- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
70- - -AC SPARTA PRAHA 
71Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
74- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
75- - -ASO DUKLA BRNO 
76- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
77Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
78- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
79- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
80- - -TJ UNIČOV 
81- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
82- - -RAJEC TREK 
88- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
89Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
90Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
92- - -TJ STADION LOUNY 
96- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
97Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
98- - -DUKLA PRAHA 
99- - -TJ KOVO PRAHA 
100- - -TJ STADION LOUNY 
101- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
102- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
103Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
104- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
105- - -DUKLA PRAHA 
106- - -TJ KOVO PRAHA 
107- - -MORAVEC Team 
108- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii 4. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
13Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
14Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov 
19Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
20Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
22- - -TEAM LOUNY 
23Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
28- - -VELOSERVIS TEAM 
30Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
35- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
37- - -TJ STADION LOUNY 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
45Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
47- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
49Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
52- - -DUKLA PRAHA 
54- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
58Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
61- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
64Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
66- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
68- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
69Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
72- - -EX 23 SARONI factory team 
73Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
75Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
77- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
78- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
81- - -ASO DUKLA BRNO 
82- - -TJ STADION LOUNY 
83Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
86- - -AC SPARTA PRAHA 
87- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
90- - -TJ UNIČOV 
91- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
92- - -RAJEC TREK 
93- - -AC SPARTA PRAHA 
95- - -TJ KOVO PRAHA 
96Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
97- - -TJ KOVO PRAHA 
98- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
99- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
100- - -MORAVEC Team 
101- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
102- - -TEAM CYCLING FANINI 
104- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
105- - -TJ STADION LOUNY 
106- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
107- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii celkově
PořadíJménoOddílKategorie
6Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
9Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
16- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
20Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
21Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
22- - -TEAM LOUNY 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov 
30Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
31Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
32- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
33- - -TJ STADION LOUNY 
36Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
48- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
49- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
51- - -EX 23 SARONI factory team 
52Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
55Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
56- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
61- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
64- - -AC SPARTA PRAHA 
65- - -VELOSERVIS TEAM 
66Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
67- - -TEAM CYCLING FANINI 
70- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
72Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
73- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
76Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
77Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
80- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
81- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
82- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
83- - -RAJEC TREK 
85Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
86- - -TJ UNIČOV 
87- - -ASO DUKLA BRNO 
88- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
89- - -DUKLA PRAHA 
91- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
92Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
93- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
95- - -TJ STADION LOUNY 
97- - -TJ KOVO PRAHA 
98- - -TJ STADION LOUNY 
99- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
101- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
102- - -TJ KOVO PRAHA 
103Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
104- - -MORAVEC Team 
105- - -AC SPARTA PRAHA 
106- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
107- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - ŽENY celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -VELOSERVIS TEAM 
2- - -TEAM CYCLING FANINI 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -RAJEC TREK 
5- - -TJ UNIČOV 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -MORAVEC Team 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10013228659KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10008974706DUKLA PRAHA
- - -10046835725TJ STADION LOUNY
- - -10046630914AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046495720ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10013668088TJ STADION LOUNY
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10013667886EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008988547TEAM LOUNY
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10047536549VELOSERVIS TEAM
- - -10046560081EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10007803632KOVO PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10009500829 
- - -10013480758MORAVEC Team
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008601153HAVEN TEAM
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10047773793EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10009808704 
- - -10047668612CK FESO PETŘVALD
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10046514716EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338757 
- - -10007149890RAJEC 100% TREK